Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg én vagyok a bunko?...

Tényleg én vagyok a bunko? ennyire sokat kértem?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos fiunk most vagyok 9 hetes terhes a tesóval. Férjem itthon volt egész ünnep alatt és itt volt végig az unokatesoja most ment haza. Sajnos beteg lett a gyerek szombat óta magas láza van nehezen sikerül neki mindig 38 alá vinni természetesen voltunk orvosnál mondták hogy virusos torok gyulladása van de semmit nem kapott rá annyit mondtak pár napig még normális a láz de én már nagyon kivagyok készülve nem alszoknapok ota pocaklakó miatt egéyként is fáradtabb vagyok és a kisfiunk is nagyon nyügös hál isten tegnap dél óta nem volt láza de megkértem a férjemet hogy segitsen már be egy kicsit mert igy nem birom a gyerekkel meg a háztartással és akkor persze mindketten elvárják hogy kaja legyen tisztaság legyen de közben egy poharat nemtesznek arébb. egézsnap gépeznek. erre lehurogtak hogy én milyen bunko vagyok hogy most itt van az uncsitesója és vele akar lenni meg nem igaz hogy nem birom ki meg ilyenek.
2013. jan. 1. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem.
2013. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem vagy bunkó. Szerintem ha tudsz pihenj le, és ne idegeskedj! Gyógyulást a picinek!
2013. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan sztrájkolj. Nem muszáj például mosogatni. Ha akarnak egy tiszta tányért, mossák el maguknak. Van most elég bajod, pihenjél, amennyit tudsz.
2013. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem voltál bunkó, de ha a férjed eddig nem segített szerintem ezután sem fog, még ha terhes vagy akkor sem. Ő ahhoz van hozzászokva, hogy Te mindent megcsinálsz, és ez így tök jó neki. Nálunk pl. a férjem mindent megcsinál, mindenben segít, de a második terhességem alatt azért nem volt annyira figyelmes mint az elsőnél. Ha úgy érzed pihenj el, és ne törődj vele, hogy el kell mosogatni,bár tudom, ezt könnyű mondani.

Boldog babavárást!

2013. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, de egy ilyen embernek második gyereket? Bátor vagy.
2013. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Én egy férj vagyok, s feleségem a 3. fiúval a 8. hónap végén van, de már az elejétől fogva természetes volt, hogy amiben csak lehet segítek. Így pl. nyáron pár napra elvittem a másik két fiút a Balatonra, hogy pihenhessen (1. trimeszterben), most az ünnepek alatt is segítettem (pl. takarítás, játszóterezés). Szóval szerintem az uncsitesó is kibír egyedül 1-2 órát (gépezni egyedül is lehet, de létezik könyv is ;)), pláne ha beteg a gyerek.

Megbeszéltétek azóta? Hiszen nemcsak "gyártani", de felnevelni is együtt kell a gyereket...

2013. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek én nem azt mondtam hogy soha nem segit csak most uncsitesoja miatt nem akar. Es pont roszkor jott ez a betegseg dolog kicsit kiakadtam hogy fontosabb volt a gepezes minthogy segitsen. De azotanmar tisztaztuk
2013. jan. 1. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
szerintem nem te vagy bunkó hanem a férjed.már bocs,de szerintem a feleség és a gyerek az első nem az uncsitesó
2013. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!