Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok a bunko?

Én vagyok a bunko?

Figyelt kérdés
Anyosék elég messze laknak eljöttek hozzánk egy hétre de esküszöm ha mégegy napot ki kell birnom akkor felakasztom magam. Semmi se jò amit csinálok. Párom ugyanazt eszi mindennap edzés miatt minden reggel melò előtt sütök fözök hát hogy én ezt meg ezt mért igy csinálom igy nem is szereti az ő drága kisfia blablabla hát mondom 3 év alatt egyszer sem panaszkodott. Hazajön párom munkábol egyből rohan gyere kisfiam üljél le majd én adok neked kaját más ugyse képes rá meg ilyen beszolások párom már kb elküldte a francba. Van egy 9hos kisfiunk elvileg hozzájöttek de egyedül aposom az aki tényleg a kicsi miatt jött. Anyosom kb leszarja csak azt tudja szajkozni hogy én nem öltöztetem fel rendesen hogy én nem etetemrendesen... tegnap kidölt a bili kotyvasztott valami kajat azt a agyereknek azt akarta adni de nem kelett neki erre szétfeszitette kézzel a szäját és probálta vo,na tömni szetencsétlen gyerek meg csak sirt na itt kiakadtam elvettem ttőle a gereket azt elküldtemmelegebbéghajlatra mit képzel hogy az én házamba a gyerekemmel ilyet csinál mikor szépen kértem hogy hagyja pluszba meg még sérteget is engem.
2012. dec. 17. 16:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi az irási hibákért csak mindig belenyul a gyerkőc:)
2012. dec. 17. 16:23
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki sem nyitnám neki az ajtót legközelebb :D Párod nem magyarázta el a dolgokat neki?
2012. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Te!Én tökre kiakadtam azon amiket írtál!Azon meg még jobban,hogy eddig képes voltál tolerálni ezt.Atya ééég!

Szerintem maximálisan igazad van!Ha nem érti meg úgy ha szépen mondod,akkor mondd másképpen,hogy már leessen neki.

Én pároddal ülnék le beszélni első körben,hogy ki ne találjon ilyet legközelebb,hogy ennyi időre oda megy az anyja!Ahogy kivettem a sorokból,párodnak is eléggé tele van a hócipője.

Semmi szükségetek nincs egy ilyen hárpiára (már bocsánat,de nem tudok jobbat mondani rá).Egyértelmű számomra is,hogy nem a gyerek miatt megy,hanem hogy téged ásson alá a férjed szemében elsősorban.

2012. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Anyósod a bunkó, és ha a párod belátja, hogy az, akkor neki kell kezébe venni az irányítást, és leülnötök mindannyian, hogy megbeszéljétek a szabályokat. Vendégségbe jöttek, de ez nem jogosítja fel arra anyósodat, hogy ezzel visszaéljen, és kritizáljon téged és a háztartást. Ha így a nyugodt körülmények között sem megy, akkor nem szabad meghívni őket többet. Vagy maradjon a párod otthon velük, te meg addig elmész nyaralni a barátnőiddel :D
2012. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Aposom is és parom is szolt már neki hogy fejezze be azt hiszi hogy tökéletes csak ő tud mindent jol csinálni mindenkinek irányitani akarja az életét és idegesitihogy nem hagyom. Aposomnak még azt is megszabja hogy milyet ruhát vesz fel meg ilyenek. Mult,or nem borotválkozott aposom és elmentek a bankba és anyos ilyeneket mondott neki hogy a közelébe ne merjen menni mert ég töle a pofája meg ilyenek
2012. dec. 17. 16:32
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nemtudom a "bilikiborulás" óta mi a helyzet?? De nem szabad hagynod,hogy ez a szitu elmérgesedjen.Ezt véleményem szerint csak egyenes nyílt beszélgetéssel lehet megoldani.Egy alkalmas pillanatban elvonulni az Anyóssal.Megkérdezni Tőle,mi a gondja Veled és elmondanod,hogy rosszul esik,ahogyan kritizál.Lehet,hogy észre sem veszi,hogy avval ahogy Ő teszi a "dolgát" másokat megbánt.Érted?

Én azért írok Neked,mert átérzem a helyzeted, ezeken Én is keresztül mentem már,most mégis a lehető legjobb viszonyban vagyunk a Párom Édesanyjával.:) Hidd el nem lehetetlen és a családi békesség érdekében mindent meg kell tenned,vagy legalábbis próbálnod azt gondolom.

2012. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Természetesen nekem se erdekem a rossz viszony bármikorkérdezem mindig az a válasza hogy nincs neki velem baja csak hallgassak arra amit mond meg csináljak mindent ugy ahogy mondja. Na ezt már nem
2012. dec. 17. 16:40
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Egy kicsit bővebben leírhatnád Nekem, egyrészt amit kérdeztem,hogy azóta mi van,mióta megmondtad Neki a magadét a "bilikiborulás" óta,másrészt pedig részletesebben ezeket a párbeszédeket,amikor a viszonyotokról kérdezed.Így talán ha jobban belelátok ki mire mikor mit mondd,meglelhetjük hol a bibi.:)
2012. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem az az asszony már nem az a kategória,hogy le lehet vele ülni és normális hangnemben elmondani ki mit gondol,mi a gond,stb.Az ilyen embernek hiába is mondasz bármit,falra hányt borsó.Meggyőződésből állít mindent és meg sem hallja,amit próbálnak az értésére hozni.Ezzel nem lehet mit kezdeni.Marad a "bunkó" hozzáállás,bár szerintem ez egyáltalán nem az.

Szegény apósod....egy fedél alatt élni egy ilyen emberrel...:/

2012. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azota a helyzet változatlan mikor leraktam tegnap a kicsit aludni utánna odamentem megkérdeztem mi a gondja velem mért fur engemállandoan mért nem jò amit csinálok. Erre ezt kaptam hogy ő szeret engem csak csináljam azt amit ő mond meg ahogy ő mondja megmondtam neki hogy igen meghalgatom de én már evy jò ideje igy csinálom a dolgokat és hogy ez nekünk jol müködik párom sem és a fiam sem panaszkodik. Erre megkaptamhogy hát akkor sem jòl csinálom de megmagyarázni nemtudja hogy miért
2012. dec. 17. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!