Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van tökéletes gyerek?

Van tökéletes gyerek?

Figyelt kérdés
Olvasok egy blogot, ahol anyuka csak áradozik a gyerekéről. Van olyan gyerek, aki mindent tud, okos, ügyes, nem rosszalkodik?
2013. jan. 1. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek a saját gyereke a tökéletes és ez így teljesen normális! Amúgy nem létezik.
2013. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak áradozós és reális anyukák.

Mindkettőben közös, hogy szeretik a sajátjukat, csak az egyik rózsaszínben a másik meg világosan látja a gyereknevelést. :)

Tökéletes gyerek nincs, tökéletes anya és apa sem. De azért nem árt, ha a sajátodat viszonylag jónak és szépnek látod, ismerve a hibáit. :)

2013. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, hogy a lányom nem tökéletes, de attól még nekem egy valódi kis csoda.

Ha kimondja elsőnek az "anya" szót, elsírom magam ..

Ha elkezd járni, meghatódom...

Ha lediplomázik, büszke leszek arra az emberre, akit a legnagyobb becsületben és szeretetben neveltem.

Ha 85 éves leszek, akkor is fogni fogom a kezét!


Független, hogy okos, ügyes, szép vagy tehetséges-e!

Akkor is a gyermekem lesz, ha esetleg botlik-csetlik :)

2013. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Számomra ez nagyon fura és kicsit visszatetsző is amikor vkinek ennyire hiperszuper gyereke van. Mindig az az érzésem hogy fél bevallani magának is hogy nem MINDENBEN TÖKÉLETES valakit "alkotott" nevelt stb..

Minthogy mindenben jól teljesítő és mindenben tökély ember nincsen (gyerek se) így nekem ez fura. Attól hogy vki anya még nem veszíti el a józan ítélőképességét, és csak látja már hogy mi az ami nem erőssége a gyerekének...

Persze nyilván a jó dolgokat kell előre venni meg erősíteni és támogatni a lurkót abban amiben jó és amiben tehetséges stb.

Én soha nem jöttem ki az ilyen tömjénező anyukákkal.

2013. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura lenne egy "buta, csúnya és ügyetlen a gyermekem' típusú blog, nem? :D

Egy baba sem tökéletes (ahogy senki), de elég, ha ezt a szülei tudják ;)


Boldog új évet!

2013. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom megérteni ezt a fajta szemléletet. Lehet, hogy ő önmagát is tökéletesnek látja?


Nekem 3 gyerekem van, de egyik sem "tökéletes". Szerencsére...

2013. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Valóban nagyon ügyes gyermek, még nincs fél éves sem és olyan készségfejlesztő játékkal játszik, ami 2 éves kor felettieknek való. Az enyémnek odaadnám, max. pakolgatná a darabjait.:)

Csak tényleg olyan fura, hogy nálunk minden rózsaszín és tökéletes.

2013. jan. 1. 21:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok köszi a lepontozást:DD Visszatérve a blog témára nekem sokkal reálisabb és szerethetőbb lenne pont hogy egy olyan blog ami nem 100% rózsaszín felhőcske hanem ne adj isten aggodalmai félelmei is vannak az anyukának mint egy ÁTLAG normál anyukának:D
2013. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
linkeld már be nekem ezt az oldalt. kíváncsi lettem. köszi.
2013. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nincs tökéletes gyerek, de most látom, hogy egy 6 hónaposról írsz.

Az én lányom 5 hónapos lesz és én se tudnék semmi negatívat mondani az eddigiekről. Nem tudok panszkodni, mert valóban nincs rá okom.

2013. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!