Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában adtatok...

Hány hónapos korában adtatok először husit, májat a babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

3 és fél hósan kezdtem a hozzátáplálást, kb 4és fél hós volt mikor husos bébiételt kóstolt először. csirkehusisat.

májat 7 hós kora környékén evett először, nem nagyon szerette, így sűrűn nem eszik most sem. amúgy is figyelj rá majd, hogy csak heti egyszer szabad adni neki! Sertéshúst 8 hós korában evett, annyira nem jött be neki, inkább csirkét pulykát szereti most is. halat is 8-9 hós volt, mikor először evett. a halrudacskát szereti a legjobban. most egy éves a fiam.

2009. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És hogyan készítsem el neki pl. a csirkehusit?

Főzzem jól meg csak úgy magában és turmixoljam le? Úgy jó lesz? Vagy a zöldségekkel együtt főzzem?

2009. aug. 26. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. A lányomnak először 5hónaposan adtam husit,csirkemellet.Mindíg a burgonyával vagy más zöldséggel főzöm együtt, majd turmixolom.Valamikor darabosabbra hagyom, hogy szokja azt is. Májat majd most tervezem valamikor, ahogy előttem írták,heti egy alkalommal. Először azt is sima vízben főzöm, majd később másképpen próbálom. Olajat is a főzelékhez a legvégén teszek, deciliterenként 1 kávéskanállal.
2009. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. én először együtt főztem a zöldségekkel, aztán turmixoltam. később már kevés olajon sütöttem meg neki, és úgy tettem a zöldségekhez, vagy a főzelékhez amit evett. mostanában már a leginkább azt szereti, ha megfőzöm neki, és kis falatokban ő maga szedi ki a tányérjából és teszi a szájába.
2009. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!