Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta kb. mennyit foglalkozt...

Naponta kb. mennyit foglalkoztok /játszotok/ 11-12 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
én mostanában sokkal többet, mint régebben. eddig szépen elvolt egyedül, mióta fel tud állni a bútorok mellett, mozgékony. semmi sem köti le. olyat, hogy egy ajtó bezárul előtte, nem ismer. dörömböl és ordít azonnal. így mindenhova jön utánam. játéknál is max néhány percig van el egyedül, utána már igényli, hogy én is ott feküdjek a kacatok közepében. úgy már elvan velük ő is. A játék egyedül nála csak akkor működik, ha valami érdekes dolgot kap a kezébe. hajcsatom, toll, távirányító, telefon, labello, fogkefe, kábel, fülhallgató és még sorolhatnám. ezekkel elvan egy ideig. a konyhában van egy szekrény alul, amibe csak műanyagok és fakanalak, meg üres flakonok vannak betéve. akárhányszor főzök, azokat szétszorja a lábam alatt. napi 2-szer legalább kipakol a szekrényből. most már a ruhásszekrényeket is kezdi pakolni. szóval ha nagy a csend, akkor nagy lesz a rumli, de legalább ilyenkor tudom tenni a dolgomat.
2009. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!