Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokat mennyi idős koráig...

Babátokat mennyi idős koráig szoptattátok éjszaka is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos volt,amikor elválasztottam,mert terhes lettem,és méhösszehúzódásokat okozott.Kb egy hét volt az elválasztás ideje.
2013. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első baba: 6 hetesen átaludta az éjszakákat, tehát innentől éjszaka többé nem. Összesen 19,5 hónapig szoptattam.


Második baba: 20 hónaposan választottam el, többek között a sok éjszakai szopi miatt, mert nem értette, hogy ha nappal lehet, akkor éjjel miért nem. Addig egyetlen éjszakát sem aludt át.


Harmadik még szopik. Éjjel s nappal is. 7 hónapos.

2013. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagyot 13 hónapos koráig. A kicsi 9 hónapos, egész éjjel szopizik, szerintem ez már neki sem jó, így komolyan gondolkodom azon, hogy leszoktatom róla. Csak nehéz rászánni magam.
2013. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8,5 hós korában szoktattam le az éjjeli ciciről, mert nem az éhség ébesztette, csak cicizni akart. Én meg nem bírtam fizikailag.
2013. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2,5 hónap, utána nem keltek fej éjjel. kisfiam nagyon ritkán felkel. Most 5 hósak.
2013. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!