Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember végén születő...

Szeptember végén születő babának a legkissebb 56-os méretből kb. hány darab és milyen kisruhát érdemes venni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
56osból ne sokat max 1-1 db badit és rugit vennék/vettem és inkább 62-est, míg bele nem nőtt addig visszahajtottam az ujját, de nem tartott sokáig. Kiskabátból pedig vétek kicsit venni.
2009. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam szeptember végén született. Én rövid ujjú badyt és hosszú rugdalozót adtam rá. Nálunk általában napi 2-2 volt az adag, mert a kaki mindig kifolyt akármilyen pelenkát használtam. 59 centivel született a drága, de sokáig jó volt az 56-os ruhák zöme.

Tehát! Szerintem minimum 6-8 db-ot ruhánként, ha nem akarsz sűrűn mosni.

Ezenkívül volt kis farmergatyó, abból nagyobbat vettem, mert ezt a rugira adtam rá ha mentünk dokihoz. Kiskabátból nem kell túl vastag, én inkább rétegesen öltöztettem.

2009. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom hogy nem is kell a legkisebb méret.Mert előfordulhat hogy már az elején kicsi lesz. A babák gyorsan nőnek. De ha veszel is 1-2 elég.Minden lehet inkább 1 kicsit nagyobb. Az én első babám 3980g- al született így a legkisebb méret nem is volt rá jó.

Most a másodikat várom!!!!!! Boldog babavárást!!!!!

2009. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én szeptember 7. vagyok kiírva.én sem tudom mibol mennyit vegyek.A legkissebb méretbol biztos nem veszek,mert az elso fiam is elég nagyra szuletett,meg ha picit nagyobb a ruha konnyebb ráadni.Eddig csak hosszuujjú bodykat vettem,meg a rugikbol is hosszuújjút ,meg 1-2 pántosat.Félek venni rovidujjukat,kitudja milyen ido lesz,és a pici babát ugyis jobban felkell oltoztetni.
2009. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!