Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabamnak kell cukor a...

A kisbabamnak kell cukor a teajába?

Figyelt kérdés
Szombaton lessz 4 hetes a babam,ès most fogok neki elöször adni teat ès nem tudom hogy kelle bele cukor!Ja es hogy egy nap mennyi teat ihat?A gyògyszertárba nem mondttak semmit a ferjemnek!
2013. jan. 2. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Off: miért kell teát adni neki? Hasfájós?
2013. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is teát iszik a vizet nem fogadja el. Nem teszek neki bele cukrot, csak ha szorulása van. Szerintem annyi teát iszik amennyi jólesik neki. Én Mecsek babyt adok neki.
2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem adnék 4 hetes gyereknek cukros teát....
2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem. nagyon nem!!!
2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én teát sem adnék neki, hanem igény szerint szoptatnám.

Neki még nem kell ilyen idősen a tea, hanem igény szerint kellene szoptatni neki is az a legjobb. Ha hasfájásra adnád akkor csak szólók, hogy nekünk pont az ellenkezője volt. Sokkal jobban fájt tőle a lányom hasa még annyira sem tudott pihenni. A köményes dolgok felfújhatják jobban a babákat. Persze nem törvényszerű, hogy mindenkinél így lesz.

2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cukrot semmiképpen nem adnék 4 hetes babának.
2013. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!akkor adok neki tisztan cukor nèlkül!
2013. jan. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!