Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen hordozzátok babátokat...

Télen hordozzátok babátokat (kenguru, hordozó kendő, stb. )? Hogy öltöztetitek benne? Ebben a hóban babakocsival nem jutunk semerre, és dokihoz muszáj lesz vinni holnap valahogy.

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 10:34
 1/6 Gyönyörűséges ***** válasza:
Mi voltunk kint kendőben sétálni egy kb. 30 percet. Volt rajta egy rövid ujjú body, azon egy hosszú ujjú body, harisnya, egy tipegő, és úgy rá a téli, vastagabb overál, de nem az a bundás verzió, hanem egy ici-picivel vékonyabb, sapka és sál, illetve kiskesztyű. Nagyon jól érezte magát, nem betegedett meg és aludt is.
2012. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hosszú újjú body,vastag zokni, hosszú újjú rugi, erre egy elegebb pulcsi, sapka és overál:)
2012. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a hordozkendőt, de ilyen időben muszáj babakocsizni... Rajtam is ezer ruha, a babán is, egymáshoz passzíroz a kendő, alig tudom megkötni, alig tudunk mozogni, egyszóval kényelmetlen nekünk télen. Na meg mostanában annyira hozzászokott a kendőzéshez, hogy nem maradt el a kocsiban. Ahogy beleraktam, üvöltött, ugyhogy 90 fokban fel kellett emelni a kocsit, úgy volt hajlandó elaludni negyed órára. Szép lassan visszaszokott a kocsira. Tavasszal talán újra előveszem, de addigra már úgyis jobb neki nézelődni :) most fél éves.
2012. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen:).

Simán elöltözöm, nadrág- pulcsi, babára is, majd közös kabát alá és mehetünk:). Az én 36 fokos testhőm a legjobb fűtés neki, közös kabát alá nem is kell több réteg rá, max egy plusz pulcsi.

2012. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az overál alá kombidressz, harisnya és hosszú ujjú póló az alap, és a hidegtől függően adok rá még pulcsit, nadrágot, zoknit. Nem valami kényelmes, de busszal kell menni a tesóért az oviba, és így egyszerűbb. (Bár attól nagyon félek, hogy ha jegesek lesznek az utak, meg fogok csúszni és esünk egy jó nagyot.)
2012. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2012. dec. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!