Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogadható hogy 5 hetesen...

Elfogadható hogy 5 hetesen éjszaka már csak 1x kel cicizni?

Figyelt kérdés
Este 9 körül cicikézik, majd 3-5 között ébred majd reggel 7-8 körül. Keltenem kellene, vagy ez már normálisnak számít. A tejem így nem csappan meg. Nem feszülnek a cicijeim éjszaka, ha nem ébred sűrűbben, de ígyis még 130 ml-t tud szopizni.
2013. jan. 2. 18:31
 1/6 Gyönyörűséges ***** válasza:
100%
Nekem átaludta a kislányom az éjszakát az első 4 hónapban. Én is így paráztam, mint te, hogy most ébresszem e vagy sem. Aztán mindig odajutottam, hogy alvó babát nem ébresztünk :) szerintem ne ébreszd fel, élvezd ki ezt az időszakot, mert majd megindul a mozgásfejlődés és a fogzás...na akkor lesz majd éjszakai ébredés bőven :) picikém most 7 hónapos, még mindig szopizik. A tejcsinél beáll a kereslet és kínálat, ha ébredni fog, és cicizik, akkor majd termelődni fog, nyugi és jó pihenést az éjszakákra :)
2013. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Már nem kell éjszaka szoptatni. Meg kell tanulni neki különbséget tenni a nappal és az éjszaka kötött.

Csak ma szokás éjjel-nappal szoptatni.

2013. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyönyörűséges ***** válasza:
74%

Utolsó, 5 HETES A BABA!!! Miben tegyen különbséget????


Úr Isten...

2013. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elfogadható.Szépen gyarapodik nem kell ébresztgetni,majd szépen be áll magától.

Én ötödik babám az első hetek óta átalussza :)

Sok jó szépet nektek!

2013. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz Nekem tápszeres a babám, de a kisfiam születése óta csak egyszer kelt fel enni mindig.

Úgy tápláld ahogy igényli, én betartok egy alapvető íratlan szabályt alvó babát nem keltek fel, ha éhes úgyis jelezni fogja.

2013. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam kezdettől fogva kapott tápit is az anyatej mellé (nem indult be rendesen a tejem), de csak 1x kelt éjjel, azt is csak 6 hetes koráig, onnantól teljesen átaludta az éjszakát. Szerintem normális és elfogadható.
2013. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!