Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babámmal mit csináljak...

2 hetes babámmal mit csináljak, hogy tudjon aludni?

Figyelt kérdés
Minden szopás után szenved szegénykém. Nem sír, de nyögdös, morog, huzza a lábacskáit, görnyed össze, hiába büfiztetem akár 1 óráig is, csak nagyon néha sikerül. De ha büfizik is, akkor is tovább kinlódik. Az éjszakák rosszabbak, szinte semmit sem alszunk, ha függőleges helyzetben tartom, pl a vállamon, akkor alszik, de ahogy letenném felkel és folytatja tovább a nyökdösést, látszik, hogy fáj neki, vagy rossz neki valami. Nappal is ezt csinálja, de akkor nem annyira, mint éjszaka. Mit tegyek, hogy jobb legyen neki és tudjon aludni? 3 óránként szopizik kb, van, hogy a 3 óra alatt egyáltalán nem alszik, hanem ezeket csinálja, amit leirtam, és már jön is a következő etetés. Kezdek élőhalott lenni, mit tehetnék?

#alvás #baba #sír #éjszaka #2 hetes #fáj szopi #nyökdös
2013. jan. 3. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Üdvözöllek a klubban! :)

Igaz, mi már talán átvészeltük ezt az időszakot, de egyértelműen hasfájós a babád. Mi mindent próbáltunk, infacol, espumisan, gyógyszertári keverék, teák stb, de semmi nem segített, csak a Colief! Igaz, drága, de a legjobb. Ha szeretnél végre aludni, akkor javaslom, hogy egyből Coliefot vegyél, kár végig próbálgatni a többi olcsóbb cuccot.

Kitartás!

2 hós kislány anyukája

2013. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nagyon nehéz az első időszak mindenkinek. Kell egy kis idő mire megtanulnak büfizni a babák és neked is oda kell figyelned hogy mit eszel amíg szoptatsz. Nekünk hasfájásra a kamilla tea vált be. Nagyon hígra csináltam éppen 3 szor belelógattam a filtert előre felforralt lehűtött vízbe. Megnyugodott tőle a pocija. Azóta is iszunk minden nap. 4 hós kisfiú Anyukája

2013. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Espumisan, vagy infacol. Patikában recept nélkül lehet kapni, ez újszülött kortól adható, segít pukizni, ne kínozzák a gázok.

Nekünk a ringatás vált be, úgy elaludt.

2013. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasfájás egyértelmüen! Colief cseppet neki! :)
2013. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy irtatok!! Infacolt mar probaltuk, semmi hatasa:(

El is uldom a ferjem colief cseppert!:))) koszonom:)

Talan akkor van remeny, hogy ne fajjon a pocakja es tudjunk aludni:))

2013. jan. 3. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 4 hetesek vagyunk. Eddig infacolt hasznaltunk, vmivel jobb lett. Tegnap eloszor kiprobaltuk az edeskomeny teat (mecsek tea). Csak par cseppet adtunk neki eves elott (infacolos cuccal szivtuk fel). Istenem, most eloszor csodas estenk volt!! Csak evett bufi aludt. Semmi siras orditas, nalunk ez nagyon bevallt.
2013. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a Colief és az Infacol együtt válnak be a legjobban. Bármelyiket csökkentem, megint erősödik a hasfájás. 2 hónapos a kisfiam, kb 3 hetes korától fáj a hasa, és nagyjából 5 hetes volt mikor elkezdtük neki ezeket együtt adni. Az a 2 hét amíg kísérleteztünk, pokol volt... pont ahogy a kérdező írta.

Az édesköményt sokan javasolják de nálunk nem vált be, pont hogy több gázt csinált. Volt tőle egy végigüvöltött hétvégénk.

2013. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!