Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon huzatos a lakásunk,...

Nagyon huzatos a lakásunk, szinte mindenhol. Hogyan lehet a babát megóvni a huzattól?

Figyelt kérdés
Persze kiválasztottam a legcsendesebb zugot a szobában a kiságynak. De segít pl. a fejvédő vagy a baldachin a kiságyon? Vagy ezek csak dísznek valók? Érdemes ilyeneket venni?
2008. máj. 30. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én magam varrtam őket, de ha nem valami babaáruházban veszed, még megfizethető is. Szerintem mindenképp hasznosak.

Ezen kívül szigeteljétek körbe az ablakokat, lehet kapni hozzá nagy tekercsben szivacsot, van hozzá ragasztó, de van olyan, ami eleve öntapadós.

A bejárati ajtó előtt felszerelhettek egy függönyt valami vatagabb anyagból, az is sokat megszűr. Ugyanígy a szőnyegek. Ügyeskedjetek!

2008. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!