Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz semmi baja?...

Ugye nem lesz semmi baja? Felelőtlen vagyok.

Figyelt kérdés
Itt bőgök mint egy kisgyerek, nagyon bánt a dolog. Ma a kisfiamat beletettem a rácsos kiságyba, amin ugye rácsvédő is van. Kijöttem elmosogatni, addig ő hason el is volt. 10 perc múlva hatalmas ordításra lettem figyelmes, berohantam, a fiam keresztbe fordul, de mivel már 4 és fél hónapos, nem fér el keresztbe, így teljesen kivolt csavarodva a feje,meg a lábai, ergo majdnem kitörte a nyakát :'( A lábai meg a nyaka egy irányba volt, csak ugye nem ugy, mint mikor mi összegörnyedünk, ha görcsöl a hasunk, hanem az ellenkező irányba. Soha többé nem teszem bele abba a kiságyba, átéérünk az utazóágyra és abban fogom altatni. Istenem de féltem őt, eshetett baja, mostmár tök jól van, nevetgél, meg ahogy kivettem megis nyugodott, de nagyon kiborultam, h lehetek ekkora szar anya?????? Nekem kellene vigyáznom rá!!! Nagyon kikészültem!
2013. jan. 3. 17:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, hiszen sírt ő, tudatta, hogy gondja van. Semmi baja nem lett, előfordul az ilyen.
2013. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, sőt éjjel is elakadhat, vehetsz rácsvédőt, ha aggódsz.
2013. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
nehogy rágd magad, a babák piszokul hajlékonyak tudnak lenni, főleg önszántukból ... semmi baja, csak piszokul fel volt háborodva, hogy nem engedi az ágy tovább fordulni :)
2013. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Tok "temeszetes", hogy neha balul sulnek el a dolgok, ezen ne ragd magad. Nem lett semmi baja, nem is lehetne, tudatta, h ez a helyzet igy nem okes, te kivetted, megnyugodott. Mi lehetene akkor a baja? Nyugi, ne parazd tul, nyugodtan altasd tovabbra is ott.
2013. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Az üzenet küldője:

qwefghbn

Az üzenet címzettje:

Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja:


ma 17:04

Az üzenet oka:


A kérdés: Ugye nem lesz semmi baja? Felelőtlen vagyok.


Az üzenet szövege:


sajnos az vagy egy felelőtlen szar anya

2013. jan. 3. 17:13
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szar anya, ilyet ne mondj, te is emberből vagy...előfordul az ilyen, és még más is előfog. Ha majd elesik akkoris magadat fogod okolni hogy miért nem fogtad a kezét abban a percben?? Ne okold magad!! :)
2013. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Igy nem törheti ki a nyakát, semmi baja sem lett, meg akkor sem lett volna, ha nem mégy be kiszabaditani, csak nem tetszett volna neki, de semmilyen károsodása nem lehet ilyentöl.


Viszont jobb, ha továbbra is ebben altatod, az utazóágy - a neve is mutatja - nem mindennapos használatra való.

2013. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves gwef..., ugyanígy érzek, de ezt kommentbe is elküldhetted vna!


A többieknek is köszönöm, hogy azt írtátok nem lesz baja,ez a lényeg. Magamat okolom és én többet abba a kiságyba nem teszem bele. Nem tudom, hogy tudott ilyet alkotni, van rácsvédő is rajta, még jó, hogy a kutacsát nem ütötte be. Vagyis remélem :(

2013. jan. 3. 17:15
 9/26 A kérdező kommentje:
De ha újra ez történik? Az utazóágy az legalább hálós.Az nem jobb erre a célre? Engedi tovább a fejecskéjét, ha forogni akar benne!
2013. jan. 3. 17:16
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen privát üzenetekkel ne is törődj, én is kaptam hasonlóan alpárit egy teljesen közömbös témában már :)
2013. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!