Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz semmi baja?...

Ugye nem lesz semmi baja? Felelőtlen vagyok.

Figyelt kérdés
Itt bőgök mint egy kisgyerek, nagyon bánt a dolog. Ma a kisfiamat beletettem a rácsos kiságyba, amin ugye rácsvédő is van. Kijöttem elmosogatni, addig ő hason el is volt. 10 perc múlva hatalmas ordításra lettem figyelmes, berohantam, a fiam keresztbe fordul, de mivel már 4 és fél hónapos, nem fér el keresztbe, így teljesen kivolt csavarodva a feje,meg a lábai, ergo majdnem kitörte a nyakát :'( A lábai meg a nyaka egy irányba volt, csak ugye nem ugy, mint mikor mi összegörnyedünk, ha görcsöl a hasunk, hanem az ellenkező irányba. Soha többé nem teszem bele abba a kiságyba, átéérünk az utazóágyra és abban fogom altatni. Istenem de féltem őt, eshetett baja, mostmár tök jól van, nevetgél, meg ahogy kivettem megis nyugodott, de nagyon kiborultam, h lehetek ekkora szar anya?????? Nekem kellene vigyáznom rá!!! Nagyon kikészültem!
2013. jan. 3. 17:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Szerintem ez nagyon sok gyerekkel, szülővel megtörténik nap mint nap. Ne ess kétségbe! Nálunk azért volt sírás, mert felállni felállt a lányom a kiságyban, de leülni nem tudott. Neki sem volt szerintem kényelmes, de akkor is csinálta, ha leültettem, kezdte elölről, aztán jött a sírás.

2013. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Éppen hogy nem jobb, mert hálós!! Igy megtanul figyelni a fejére, ha még egyszer megtörténik, utána vigyázni fog, hogy merre mozditsa! Tényleg igy van, négy gyerek után tapasztalatból mondom.


A hülye privát üzenetekkel meg ne törödj, egyesk így élik ki magukat...

2013. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen mindenkivel előfordul. Hidd el pár perc sírás után visszadolgozta volna magát ebből a kényelmetlen pozícióból! Nem azért sírt mert fájt, hanem mert nem az történt, ahogy ő szerette volna. Ilyeneken ne rágódj. Nyugodtan tedd az ágyba bele mindig. Nem vagy szír anya, lesznek ettől komolyabb dolgok is, vagyis komolyabbnak látszó dolgok.

A kutacsa meg hidd el elég vastag burokkal van védve, annak az ágyrácstól kutya baja nem lesz!!!!No para!!!!!

2013. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

De hogy vagy sza.r anya!!nyugodj meg,nem lett semi baja,*neki is*meg kell tanulni használni a forgolódást.

Nyugiii! oké?

5gyermekes anyuka

2013. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előfordul, sír, Te kiveszed, ennyi. Semmi baja nem lesz. Az én most 7 hónapos fiam is csinálta korábban, de már rájött, hogy nem fér el, így úgy ügyeskedik, hogy ne akadjon be. Nagyon okosak ám a babák. Az utazóágyban ne altasd állandóan szerintem, az tényleg nem erre való.
2013. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg NEM tehetsz róla. Most komolyan, ki gondolta volna, hogy ez fog történni? Nem tudod megvédeni mindentől sajnos. Nekem anno komoly balesetem volt, csontjaim törtek, pedig anyámék ott álltak mellettem, de nem volt idejük közbelépni. Mai napig bűntudatuk van, hiába nem az ő hibájuk. Ez semmiség, a babád jól van, már el is felejtette, próbáld meg te is! :)
2013. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni, h talán nem hibáztam akkorát, de attól még az ijedtség megvan, remegek belűről. Az utazóágyba úgy gondoltam, hogy beleteszem a kiságyból a kókuszmatracot, mert pont akkora, de ha szerintetek "nem erre való" és jobb a kiságy, akkor nem. Anyu szerint rossz a kiságy. Mondtam neki, hogy de hát ugyanolyan kisgy mint a többi, aztmondta azonnal dobjam ki! Ugy megijeszt ő is:(
2013. jan. 3. 17:25
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Na,a pánikolást fejezzétek be, az a legfontosabb. Nem történt semmi. Nem kell kidobni a kiságyat, nem kell az utazóágyban altatni, meg kell szépen nyugodni. Innentől jön az állandó mozgás, esések, buksi beütése stb. Próbáld lazábban venni, mert megőrülsz.
2013. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én is hasonló helyzetekben ugyanezt gondoltam magamról (pl. véletlenül megkarmoltam, majdnem rátérdeltem az ágyban, véletlen odabuccantottam a fejét az ajtófélfába mikor próbáltam vele belavírozni a szobába fürdés után, körömvágás közben felsírt mert picit megcsíptem az ujját, de nem vérzett, stb.). De aztán szerencsére nem történt vele semmi, de sokszor éreztem úgy, hogy nem figyelek oda eléggé (pedig majd megfeszültem).

Ne aggódj, egyáltalán nem vagy szar anya, ha gondolod, tedd az utazóágyba egy darabig, abba is bele lehet tenni a kiságyból a rendes matracot, és akkor elvileg ugyanúgy funkcionál.

2013. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, anyukám egyszer gondolta hason megfürdet, csak nem vette észre, hogy amíg a hátam mosta, a fejem a vízben volt. Volt nagy sírás meg remegés, ahogy mesélte! :)
2013. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!