Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak ennyit eszik?

Miért csak ennyit eszik?

Figyelt kérdés
2,5hónapos a kislányom!eddig nem mértem ,de ma 2szer is lemértem mennyit eszik 90ml volt mind2szer.één ezt kevésnek találom!de nem sír egyáltalán csak majd 2-3óra múlva!3900g született 3710g jöttünk haza és most 5820g ugy hogy hízik is.ez nem kevés szerintetek?
2013. jan. 3. 18:41
 1/3 Gyönyörűséges ***** válasza:
100%

Szépen hízik a kislányod... teljesen rendben van. Ne méregesd. Nagyon ügyesen csináljátok.


Jó egészséget!

Az én anyatejes babám havi 500 gr-ot hízott, más anyukák kritizáltak érte, hogy jaj ez kevés... az én babám ilyen :) Nálatok a havi 1 kg nagyon is jó!!

2013. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kopasz55 válasza:
Az én szüleim mindíg attól féltek, hogy éhenhalok! Még B vitamin injekció kúrára is jártak velem... Most 48 évesen 183 cm magas és 110 kg vagyok... A lányaim mikor picik voltak 40 - 50 ml ettek egyszerre, Az anyjuk folyton az éhenhalástól féltette őket... gy egészséges csecsemőnek sem egyforma mindíg az étvágya. van hogy egy kicsit kevesebbet esznek de utána pár hét mulva "belehúznak"
2013. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 azita válasza:
100%
ne méregesd, hogy mennyit eszik, mert csak idegesíted magad. Gyönyörűen fejlődik a súlya. Az enyém alig eszik, de hozza a minimum elvárt súlyfejlődést. Doktornénik szerint minden rendben. Ő 3450-nel született és 4 hónaposan volt akkora súlya mint a te babádnak. egyszerűen jobban hasznosít.
2013. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!