Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos lányom nem vacsoráz...

16 hónapos lányom nem vacsorázik, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már mindent megpróbáltam neki adni, de semmit sem fogad el! Reggel 6kor kel, tápszert reggelizik, majd elindulunk a bölcsibe, ahol eszik rendesen, mindent amit elé tesznek, uzsonna az, ami után éhes marad, de ahogy hazaérünk (du.3), eszik. 6kor fürdetem, játszunk, közben kínálom vacsorával, elég változatosan (eddig mindig csak tápszert kért vacsira) de legutóbb 4 napja evett, azóta nem. Az éjszakát átalussza, nem ébred, reggel 6kor kel ismét, pontosan, mint a svájci óra. Nem értem! Leghamarabb kedden tud fogadni az orvos, akkor súlymérés is lesz, csak gondoltam, addig hátha tudtok adni némi megnyugtató választ, esetleg tippeket, hogy miért nem akar a lánykám vacsizni? Azt még tudnotok kell, hogy mindig csak a kötelezőt hízza meg, de van, hogy azt sem.


Köszönöm!


2013. jan. 3. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam étvágyával is gond van egy éves kora óta (akkor hagyta el a szopit teljesen, most 22 hós), bár ő nem eszik napközben sem rendesen. A gyümölcs és az innivaló az megy, de van hogy sütit sem akar enni vacsira. A reggeli sem mindig kell, van hogy az ebéd sem. Ma kértem tanácsot a védőnőtől, étvágyserkentőt ajánlott, előtte próbaként vitamint, hátha attól jobban eszik. Remélem beválik!

Amúgy mennyit kell híznia? - ezt sosem mondták nekem.

2013. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem kell ezen aggódni. Nem éhes, nem kívánja az ételt. Az én lányom is ezt csinálja, bár ő a reggelivel van így. Hajnalban kakaó, aztán csak ebédel dél körül. Ma pl főtt ételt nem is nagyon evett, csak kekszet meg almát.

A szervezete biztosan tudja hogy mire van szüksége, és amíg a bölcsiben eszik rendesen, szerintem nincs miért aggódnod. :)

2013. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet nem ehes, ha atalussza az ejszakat, nincs gond, tulsagosan teli hassal sem jo aludni.
2013. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. jan. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!