Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos lányom még nem...

10 hónapos lányom még nem áll. Akinél későn állt fel, hogy volt?

Figyelt kérdés
Régóta másik, felül, 1,5hónapja feltérdel mindenhol, kapaszkodva, még lépeget is térden! DE felállni nem akar még. Tapasztalat?
2013. jan. 3. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, ha eljön az ideje, lábra fog állni, kettőt pislogsz és már szalad is. :) Ne aggódj ezen szerintem.
2013. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj nem sok kell, hogy felálljon, de eddig még nem volt olyan erős hozzá.Kislányom 1 évesen állt fel gyógytorna segítségével, kisfiam viszont már 6 hónaposan egyedül felállt magától.Minden gyerek más még testvérek közt is van különbség(pedig egy az apjuk :D ).
2013. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 azita válasza:
100%
Ne aggódj! Ha régóta mászik minden rendben van. Az én kisfiam még csak ekkor kezdett mászni, és most egy nagyon értelmes kis ovis kölyök! Persze ő meg hamarabb felállt, tehát felcserélte. Ne erőltesd az állást! Majd magától, ha már elég erős lesz hozzá.A mászás jó mert összetett mozgás, fejleszti az agyat.
2013. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell aggodni, az en lanyom eleg hamar allt fel, de jartunk tornazni, es ott mondtak, hogy jo lenne ha 10-11honapos koraig csak maszna, probaljam az allasrol elterelni a figyelmet, mert a maszassal erosodik. Ha szimetrikusan maszik nincs gond
2013. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mászik mint az ágyú! Azzal nincs gond! Csak már várom azt, h felálljon! De ezek szerint az csak jó, ha sokáig csak mászik!
2013. jan. 4. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!