Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudnál együtt enni a...

Mikortól tudnál együtt enni a babáddal?

Figyelt kérdés
úgy értem, egy tányérból :) pl mikor adtál neki először a saját levesedből?
2013. jan. 4. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pont a levesből nem szokott kapni, mert a fűszerek miatt nem adom neki, de a második fogásból már 6 hónaposan. Pl. köretből krumpli vagy répa, vagy sült csirkéből a belső (fűszertelen)részből vagy rizsből, mag a sima durum tésztából szokott kapni.
2013. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom de nem adok a saját tányéromból neki. Meg sem fordult a fejembe ez, inkább neki is szépen megterítek, hogy ehez szokjon hozzá.
2013. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is külön terítek neki. Ha az a kérdés, mikor kezdett olyan ételt enni mint mi, akkor 6-7 hónaposan, persze szép fokozatosan. Nem etetem a saját tányéromból, ha valahol úgy vagyunk, hogy nincs külön tányérja, akkor először eszik ő, a végén megeszem a maradékot, de ilyen talán 2 alkalommal ha volt. 13 hónapos. A nagyobb tesójánál soha nem volt ilyen, de neki sokáig külön kellett kaját csinálnom, sokáig nem tudta megenni a darabos kaját.
2013. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!