Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az hogy a baba a...

Mit jelent az hogy a baba a "hozzátáplálásért kiált"?

Figyelt kérdés
Olvastam már ilyet.Ez konkrétan mit jelent?Azt is olvastam h az anya érzi h mikor kell elkezdeni.
2013. jan. 4. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy amikor már aktívan érdeklődik a kanál, és konkrétan a mások evése iránt. Nekem mindenki azt mondta, hogy már kinézi a kaját a szánkból, akkor el lehet kezdeni adni:) Persze ez inkább olyan babona féle:)
2013. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy érzi az anya, mindenesetre én az ilyesmit nem bíznám a megérzésekre. Azzal sem értek egyet, hogy majd akkor, amikor a baba érdeklődik a kaja iránt. Hogy érdeklődjön szegény, ha azt sem tudja, mi az?

A mostani ajánlások szerint 6 hónapos kor körül kell megkezdeni a hozzátáplálást. Probléma lehet belőle, ha túl korán, vagy túl későn kezdjük meg a hozzátáplálást, szóval veszélyes az ilyesmit megérzésekre, vagy bármilyen hókuszpókuszra bízni.

2013. jan. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg dolgot takarhat. Például az Én babám hozzátáplálásért kiáltott, mert nem volt elég és elég tápláló az anyatejem és tápszer kiegészítés kellett. Ez persze egy 1,5 hónapos babánál volt. Később kb 4 hónapos korától konzultálni kell a doktornénivel, hogy mikor kezd el és hogyan. Ne bízd a megérzésre, hanem inkább hozzáértő tanácsot kérj. A doktornénid biztos segíteni fog, de ha nem akkor kérj ki több védőnő vagy orvos véleményt, hogy el tudd dönteni mi a jó. Sok sikert
2013. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az én babám tápszeres és ezért a védőnő tanácsára majd 4 hónaposan kezdünk hozzá.Hamarabb semmiképp.
2013. jan. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!