Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szervezzem át...

Szerintetek szervezzem át 17hós lányom alvását?

Figyelt kérdés

2x alszik napközben,reggel fél7-7kor kel.És általában 10-fél 11körül alszik el,dután pedig 3körül.

Este 3/4 8 fürdés,negyed 9tápszer ,de csak fél 10 után alszik el jobb esetben.de akkor is fél óra mire elaltatom és csak én kellek neki.férjem nem tudja elaltatni...

Régebben vacsin bealudt nem volt gond,aztán kezdte h nem aludt el,de ha betettük a kiságyba hamarosan elszundizott.De már jó ideje nem teszem 9nél előbb ágyba,mert viháncol és egyáltalán nem akar aludni.

Szoktassam át napi 1x alvásra??

Vagy mi a megoldás??


2013. jan. 4. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, 17 hónaposan bőven jó az egy alvás.

A babák többsége egy éves kor körül tér át erre.

2013. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam csúsztatni így-úgy tolni az időt,de ordítás és nyűglődés lett a vége...
2013. jan. 4. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld a napi egy alvásra átállítani. Az elején kicsit trükközni kell, hogy a délelőtti kritikus időpontban átlendítsd a holtponton (játék, séta, kinti levegő), de szépen lassan kitolod majd a délelőtti alvás idejét. Aztán majd kibírja ügyesen ebéd utánig is.

Az enyém 16 hónapos, kb. 1 évesen már ő is átállt a napi 1 alvásra. De délelőtt vele kellett foglalkozni, a nyár szerencsére segített, mert kivittem, és nem nyűglődött.

2013. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!