Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez befolyásolhatja az éjszakai...

Ez befolyásolhatja az éjszakai alvását?

Figyelt kérdés
Kisfiam az elmúlt két éjszaka rosszul aludt, többször felkelt. Általában 8-kor fürdünk, utána evés és 9- fél 10 körül alszik. Az elmúlt két este viszont hamarabb fürdettük, mert nyűgös volt, és negyed kilenckor aludt is. Éjszaka viszont mind a kétszer éjfél után többször kelt. lehet, hogy azért mert hamarabb leraktam aludni? Foga szerintem még nem jön, enni ugyanannyit evett mint máskor, minden mást ugyanúgy csináltunk.
2012. ápr. 10. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet ez a "bolond" időjárás is. Egyik nap pólóban lehet kint lenni, aztán másnap megint nagykabát kell.. Az én fiaim emiatt szoktak néha éjjel kelni.
2012. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!