Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos babámnak nagyon...

6hónapos babámnak nagyon durva szorulása van, nem birja kinyomni. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Éjszaka arra keltünk hogy üvölt szegény,egy kis bogyót sikerült csak kinyomnia,adtam neki kúpot,hát az reggelre ugyan úgy volt a pelusba ahogy beraktam.

Aztán délelőtt megint iszonyú sírás nyomta és csak picit bujt ki a kaka én amit tudtam kihúztam neki,de borzalmasan kemény,ha szét húzom a fenekét akkor látom hogy ott van bent még :(


Most adtam neki szilvát,ma kapott ezt először,de fél üveggel oda adtam neki,aztán kapott még Mira baby vizet is,és ismét egy kúpot de úgy hogy 15percig pucérkodot így tuti bent maradt!


A levaloc nem használt,pedig már 3xkapott 25mlt egy nap.


Tanácsok még?


Estére barack és kekszet eszik.

Egy nap 300ml folyadékot megiszik az anyatejen kívül.


Egyébként anyatejes,amiket eszik..alma,krumpli,sütőtök,barack,cékla,banán..de ebből az állandó estére a barack,a többit csak napközben kóstolgatja,bármit csinálok őszilével hígítom neki.


Vagy most már vigyem orvoshoz?


Köszönöm.


2012. nov. 15. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a banánnal gyűlt meg a bajunk. Szerintem vidd orvoshoz a babádat.
2012. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Banánt és kekszet ne adj! Szerintem is kérj tanácsot orvostól!
2012. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyébként banánt már vagy 2hete nem evett,almát szoktam rakni a krumplihoz,de csak nagyon picit,és akkor higitom ősziével.
2012. nov. 15. 14:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Kekszet is csak pár napja eszik,elötte is volt gondunk,illetve már nem is a kekszet eszi,hanem van a Milupának kekszes j éjt tejpépe amit 2napja eszik még csak,de csak 50mlt,és 100ml brackkal.
2012. nov. 15. 14:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az orvos mellett szavazok.
2012. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most néztem vissza a régi kérdésem amit ide tettem fel,egészen pontosan 11napja tart ez az állapot,csak tegnap óta sír ennyire nagyon!
2012. nov. 15. 14:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szilva szokott segíteni. Mondjuk ha már 11 napja tart akkor szerintem is vidd orvoshoz!!
2012. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A baracktól is fájhat a hasa. Egyébként nehéz eldönteni, melyik gyereknek mi fogja és mi hajtja meg a székletét, mindenkinél más.

Az orvos szerintem írhat fel valami mást is, ha a kúp nem jön be.

2012. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Eddig a barack nagyon jó volt,3,5hós korától kezdve kapja pont a székrekedés miatt,de most ez sem segit.


1órája kapott kupot,vizet,szilvát,vajon mikorra lehet hatása?

Ha lesz egyáltalán


Az orvos 3tól 6ig van

2012. nov. 15. 14:35
 10/14 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz, és ne hagyd lerázni magad ... nekem legnagyobb fiamnál volt így és már olyan kimerült volt szegény, hogy amikor bevittem a kórházba és vizsgálták akkor is aludt ... egyszerűen nem emlékszem mit csinált a doki, de szegény kicsi akkor hálisten elintézte a vizsgálóasztalt úgy ahogy kell, és onnantól naponta figyeltük, és úgy etettük, hogy legyen széklete ... a 11 nap borzasztó hosszú idő szegénynek
2012. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!