Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a fényevő...

Mit csináljak a fényevő 15hónaposommal?

Figyelt kérdés
A mai teljesítménye egy reszelt alma, és fél túró rudi meg egy negyed virsli. És ez már a sok kategória! Amúgy tápszert kap még kb 4decit iszik este és éjjel összesen. A gond az, hogy ma voltam vele dokinál mert elég rona ekcémás gyanús lett a bőre. Erre írt ha-s tápszert, meg mondta hogy mellőzzünk minden tejterméket. Na így már a tápszert sem eszi meg!( hát nem csodálom jó sz.r íze van) . Meg sápadtnak monják mindig kap robokid multivitamint, most szeretném neki a béres cseppet adni, hogy legyen étvágya, de nem tudom adhatok e kétfélét. Megmindig szorulása van, szerintem a túl egyoldalú táplálkozás miatt, mert amúgy alig van olyan kaja amit megeszik. Alig 10 kg 15 hónaposan:(( már tök ideg vagyok, hogy emiatt lesz valami baja...
2013. jan. 4. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiskoromban én is ilyen voltam, amikor a szüleim megunták belémtuszkolni az ételt, egyszerűen nem csinálták tovább. Nem lett semmi bajom, pár nap múlva rájöttem, hogy nem azért kell enni mert a felnőttek akarják, hanem mert enni kell, hogy ne legyek éhes, onnantól nem volt velem baj. A probléma sok gyerekkel az, hogy képtelenek ezt megérteni. De ha beteges emiatt, inkább fordulj orvoshoz.
2013. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a soraidat! Az én kislányom sem jó evő, minden kanál kaja küzdelem. Most ráadusul fogzik, 6 foga jön egyszerre, 5 napja nem evett SEMMIT! De előtte kb mint a tiéd, annyi különbséggel, h a gyümölcsjoghurtot mindig megeszi. 400g ot fogyott, ő sem tud kakilni emiatt. Nekünk néztek vasat, de nem vashiányos. Ő 9700g most, de a védőnő megnézte 15 hósan egy táblázatból és egy ennyi idős gyerek átlag súlya 10kg, tehét a tiéd sem sovány, pont jó. Az átlag magasság 80 cm asszem.

Sokszor nem tudom mit csináljak, mit főzzek, mit enne, zöldség semmi, most gyümölcs sem. Én a Multikidet fogom adni neki, hátha...

2013. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régebben volt étvágygerjesztő vitacolan volt a neve, nem tudom lehet-e még kapni (10éve vettem a keresztfiamnak) és neki bevált. Kérdezzétek meg a patikába hátha.
2013. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Robokidet mióta adod, az nem hozta meg az étvágyát? És ha HA-s táp helyett Sinlaccal kevert reszelt adnál (az állítólag finom édes, tejes étkezésnek számít, de tejmentes)? Mondjuk az enyém utálja, se a babák állítólag kifejezetten szeretik.

Multiból ne adj kétfélét, vagy Béres vagy Robokid.

Mondjuk vasat nézhetnének...

2013. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néztek vasat nincs vele gond... Még csak két het kapja a robokidet de utálja akármibe rakom megérzi, ha meg magába adom be akkor kiköpi. A béresnek legalább nincs îze... A sinlac jó ötlet régebben kapott olyat akkor szerette. Csak megilyedtem, ha tejmentesen kell ennie akkor annyit se fog enni mint eddig:(( de majd kísérletezem...
2013. jan. 5. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Robokiddel is várhatsz még (persze, ha nem szereti, akkor felesleges kísérletezni), mert az 2-3 hét alatt, ha fogékony rá a babád, akkor meghozza az étvágyát. Tesóméknél 2 hét után dupla annyit kezdett el enni a kislánya.

Megértem, hogy megijedtél, a reszelt alma és a negyed virsli nem igazán mennyiség.

2013. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!