Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen legyen az első üveges...

Milyen legyen az első üveges bébiétel?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen ízű?Mi az ami a leginkább beválik a babáknak.

Kislányom tápszeres baba, még nem akarok neki adni bébiételt, csak szeretném vele megkóstoltani, hogy ismerjen új ízeket mire oda kerülünk hogy ezt fogja enni. De annyi féle ízben van már az is amire az van írva hogy 4 hós kortól...

Mondjuk alma?


2009. aug. 26. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
4 hónapos korban még semmiképp nem szabad hozzátáplálni, tápszeres babát sem. A kóstolgatást is elég 6 hónaposan elkezdeni. Akkor jöhet az almalé, reszelt alma, sárgarépa. De szerintem akkor se üveges bébiételt, én legalábbis soha nem bíztam benne.
2009. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Igen az alma nagyon jó,de szerintem még ne egyélneki üvegest mert ugy sem eszi még meg.Egy kis almapürét te is megtudsz csinálni.Kedz egy kis almalével,4,5 kanállal,aztán másnap emeld az adagot,még pár napig aztán,adhatsz neki baracklevet gyanigy pár napig,aztán én már adtam neki pár kanál almapürét,annak az adagját is emeltem naponta,hogy ne terheljem annyira meg a pociját.aztán jöhetnek a zöldségpürék,a répa a krumpli,sütőtök.apránként adva mindig.sok sikert.ha netán már jol megy az eés aztán hirtelen meg nem akar enni az nem gond,lesz még ilyen.Rá ér még teljesen hozzászokni a kanalazgatáshoz.
2009. aug. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Hipp-nek van pici üveges almapüréje,szerintem kezdheted azzal.

2009. aug. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én almát, banánt, és barackot vettem először. Hippből van kis üveges. Nálunk a barack vált be. Azt bármivel bekeverhetem és megeszi. Sajna kicsit válogatós a babám.
2009. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. szept. 3. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!