Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is az első hozzátá...

Szerintetek is az első hozzátáplálásoknál biztonságosabb az üveges bébiétel?

Figyelt kérdés
Mert én jobban bízok abban amit és főzök otthon neki, mondjuk krumplit répával.
2010. jan. 3. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne biztonságosabb. Ez hülyeség. Ugyanaz van benne mint amit Te főzöl neki csak drágább.

Mondjuk én szinte csak azt adok neki mert a mi kajánkat nem szereti.

11 hós

2010. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Én meg pont az üveges bébiételekben biztam jobban.
2010. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyümölcsökből igazit adtam a babámnak, de amit már főzni kellett, jobban bíztam az üvegesben. Úgy éreztem, abban tuti ott a vitamin, mintha én szétfőzöm a répát, az ízesítése is jobb volt, finomabb. Jobban is szerette a babám az üveges kajákat. Most már mindegy neki, mit adok, csak kaja legyen :)
2010. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból, szerintem, hogyha nem fogadja el (márpedig elképzelhető) akkor nem érzed annyira rosszul magad, mert az mégiscsak bolti. Mint kitalálod, megcsinálod nagy gonddal és bele se kóstol.

Egyébként pedig nekem azb atapsztalatom, hogy biztonságosabb, mert a második elfogadta aházikosztot, főzelékket hússal , nagyon boldogok voltunk, aztán kiderült hogy nem gyarapszik és egészéjjel szopizott, lecseréltem a kaját bébiételre és megoldodott a gond. Valahogy nem volt bent a tápanyag abban amit én főztem vagy nem tudom.

2010. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a 4. hónaptól kezdtem a hozzátáplálást, mert tápszeres volt a lányom. Kb. 9 hónapos koráig csak üvegest evett.. amit én főztem, azt kiköpte. Aztán 9 hónaposan fordult a kocka.. már az ízletesebb házikoszt jött be neki... :)


Szóval szerintem nem gond egyik sem... az üvegest én azért szerettem az elején jobban, mert nem volt benne annyi fűszer, mint pld. az én húslevesemben a zöldségeknek...

2010. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindig magam főztem a baba ételét, szerintem jobb, ha ezt szokja meg.
2010. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos az üveges bébiitalt javasolta kezdésnek, mert az szerinte tisztább. Ez igaz lehet a bébiételekre is főleg, ha rá van írva, hogy bio.
2010. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is eddig szinte csak uvegest adtam neki (4,5 honapos). Pont akkora adagok amire szukség van egy evéshez. Nem gondolom, hogy rosszabb lenne, vagy épp olyan anyagok lennének benne ami ártalmas, hiszen babáknak készult. Szerintem szigoru ellenőrzések mellett készitik ezeket a gyártok. Amugy meg nem utolso szempont, hogy a kislányom nagyon szereti!

:))

2010. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bucibabuci ***** válasza:
Biztonságosabb, de gyerek válogatja, hogy megeszi-e. Lányomnak nem kellett, kisfiam meg csk azt eszi, nem győzöm venni, olyan jó étvágya van.
2010. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
első 3 hónapban én is valahogy jobban bíztam az üvegesben. persze lehet, hogy hülyeség, de úgy voltam vele, "az a biztos." ha te másképp gondolod, sztem azzal sincs semmi baj.
2010. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!