Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt ilyen másnak is "hasfájós...

Volt ilyen másnak is "hasfájós" babájával?!

Figyelt kérdés
Az én babám nem az a kólikás hasfájós...Nekem tulajdonképpen a hasa miatt csak néha sír. Éjszakánként, néha napközben is inkább csak nyöszörög és tekereg. Egy kis simi után, vagy puki után megnyugszik. De éjszaka van hogy ez 2 óra. Van, hogy 2 perc elteltével kezd újra tekergni, de van, hogy 10 perc után és akkor ez így megy egy ideig.... Ezt is ki fogja nőni?? Attól, hogy az emésztőrendszere erősebb lesz, attól még fel fog fújódni, nem? Várom a tapasztalatokat!!
2013. jan. 5. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hasfájós volt a fiam! Soha nem felejtem el azt a 3 hónapot! Igazából nálunk szerintem az is rátetőzött, én bele estem a szülés utáni depresszióba :( Meg később rájöttem, h olyat ettem amit nem szabadott volna. Pedig mindent végig olvastam... Se paprika, se paradicsom, se retek, se hagyma, szinte alig van zöldség amit lehet enni :/ Nagyon figyeld meg, h mit eszel. Nekem még mindig nem jó alvó és már 14 hónapos. Mindig volt valami kifogás, h miért nem alszik. Most nálunk az a baj, h még cicizik és nem akar mást enni. Szóval evési problémáink vannak, ami nagyon befolyásolja az éjszakát, még mindig 4-5ször kel fel :(
2013. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi kb 3 honapos korara nottuk ki.
2013. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen általában este gyakoribb a hasfájás, nálunk sem volt konkrét sírás, de nem tudott elaludni, tekergett, huzogatta a lábait és szinte csak az ölemben aludt; mi babycalm cseppeket használtunk és így elmaradtak a hosszúra nyúlott éjszakai altatások,sokan könnyebben elaludt, nem feszítette a pociját,csak ajánlani tudom
2013. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanez van nálunk is!

Kislányom 3 hetes, kb 1 hete kezdődött. Nem sír (lekopogom), csak húzza a lábait, nyög, szenved szegénykém, feszegeti magát, dobálja a kis lábait, kezét. Nem jó neki sehogy :( Büfögni elég nehezen tud, és mostanában pukizni is.

De ha bekakil, akkor megnyugszik. Elaludni nem nagyon tud mélyen, csak olyan felszínesen és jönnek kb 5-10 percenként a görcsök :(

Eddig az Infacolt próbáltuk meg az Espumisant, de nem vált be, ugyhogy ma este vettünk Colief cseppet. Hátha :)

Ti hogy vagytok? Javult a helyzet?

2013. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!