Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 2éves lesz februárba...

Kislányom 2éves lesz februárban, úgy érzem én nem is létezek neki csak az apja a mindene, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Én pl nem adhatom oda a cumisüveget neki csak az apja,nekem nem ad puszit csak neki,nagyon rossz ez,ő a harmadik kislányunk egyik sem volt ennyire apás.

2013. jan. 5. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk is a helyzet, azzal a különbséggel, hogy az én lányom augusztusban lesz 2 éves. De mindene az apja, Neki láthatóan jobban örül, ha elmegy jobban keresi mint engem. Nálunk az ok az az, hogy az Apja sokkal türelmesebb ember mint én. :) És ezt a gyermek gondolom érzi is. Én csak a cicizésre vagyok jó, bárhonnan ha hazajövök se puszi, se ölelés csak cici. :) Szeret Téged is a lányod, de egyelőre még az Apjának jobban ki tudja mutatni. Örülj neki, hogy ilyen jó a viszonyuk! :)
2013. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te vagy vele egész nap? Vagy bölcsis?
2013. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos mert muszály dolgoznom mert az anyagi keretek nem engedik az itthonlétet(vagy nem sajnos,mert örülök hogy régota van munkám,egy munkahelyen)bölcsibe jár,imád járni,ha megyek érte akkor örül de amint meglátja az apját...vége
2013. jan. 5. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen időszak a lányomnál. Aztàn elhagyott minket a férjem, azóta én vagyok a kedvenc, apa max játszhat vele. De ilyen áron azért nem feltétlenül éri meg. :(
2013. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az apja lesz a példaképe, vagy csak még mivel olyan kicsi, lehet hogy csak örül neki. szerintem nem lesz baj, nem is kellet volna észrevenni az ilyet. Majd amikor nektek kettőtöknek kellesz elbeszélgetni, majd ha tini lesz, meg ha megjön neki, rá fog jönni, hogy téged is nagyon szeret. Vagy még hamarabb.
2013. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!