Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Második kislányom februárban...

Második kislányom februárban lesz 1 éves. Tanácstalan vagyok az ajándékötletekkel. Mit kapjon?

Figyelt kérdés

Akinek kis korkülönbséggel voltak gyermekei, mit kapott a kisebbik?

A 2,5 éves lányomnak már nagyon sok játéka van, pl kismotorból is kisebb és nagyobb, a kisebb majd a kicsié lesz.


Tőlünk bébitaxit fog kapni, mert az nincs, de tanácstalan vagyok, hogy mit kapjon a rokonoktól (mindenki kérdezi mit vegyen majd). Láttam még járássegítőt a vaterán, már a bútorok mellett lépeget, de nem jár önállóan. Vajon ki fogja tudni használni?

Én azt mondtam, pelenkát, popsitörlőt és ruhát, de mindenki szeretne valami játékot.


Másnál hogy volt?


2012. jan. 12. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

macit, labdát, olyan kis izét, aminek kereke van és majd húzhatja maga után.

Hadd tartsa meg a nagy a sajátját, és legyen a kicsinek másik!

A fiam 15 évesen merte visszakérni az egerét a hugától, 11 év után, a pszichológus biztatására. A lánynak meg fájt, mert azt hitte, az Ő gyermekkora az.

2012. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legyen a kicsinek is új.
2012. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
formabedobó, montessori, torony, foganttyús fa puzzle, pl a fakopáncs vagy a fajátékbolt-ban van mindenféle játék, ami nem olyan drága és elég különbözőek, mindneki tud venni neki valami játékot is.
2012. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam ezeket fogja kapni első szülinapjára tőlünk és a rokonoktól,remélem tudok ötletet adni:

sütifaló bödön,golyóvezető,tonka beszélő dömper,ruhák

2012. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Adtatok pár jó játék ötletet, ami nincs.

Lesz amiből majd úgyis veszek Neki újat, hogy legyen mind a kettőnek, ne legyen veszekedés.

2012. jan. 12. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
A járássegítő nekünk nagyon bevált, pedig egy évesen már simán futkározott a fiam. Még 2 évesen is szereti tologatni, zenélni vele.
2012. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!