Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni 3,5...

Miért nem akar enni 3,5 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Kislányom 3,5 hónapos és egy hete nem akar enni. Korábban 170-180g anyatejet evett most pedig 100-120g -t csak. Védőnő szerint jön a foga, én csak azt látom, hogy nagyon folyik a nyála és az öklét eszi! Súlya az áll! Mit csináljak?
2013. jan. 5. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt tényleg lehet a foga, másrészt ahogy irod, eszik, csak kevesebbet. Könnyen lehet, hogy egyelöre ennyi is elég neki.
2013. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szépen fejlődik ne aggódj! Ő tudja mennyi kell neki. Foga tényleg jöhet. Az én babámnak 4 hónaposan jött ki az alsó kettő.
2013. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A súlya eddig szépen fejlődött, de most azóta megállt! Egyébként nagyon jó kedvű, és az alvásával sincs gond!
2013. jan. 5. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém is pont ennyi idős és pont ugyanezeket a dolgokat produkálja, talán annyi a különbség, hogy némi növekvő trend azért van a súlyában. Nekünk is azt mondják, hogy valószínűleg a fogcsírák mozgolódnak. A másik ok az enyémnél ezen kívül az, hogy egyre érdekesebb a világ számára és ha már a kezdeti nagy éhségét csillapította valamennyire, akkor utána elkezd nézelődni, nem tud annyira a szopira koncentrálni (már próbáltam félhomályban, fehér falak között, mindenhogy....de akkor a fehér fal a roppant érdekes....:D).
2013. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is így kezdte 4 hónaposan, aztán lecsökkentette 30-40 ml-re az adagját, 1 hónap volt mire úgy-ahogy helyre állt a rend, nálunk nem a foga kavart be, azóta sem tudni, hogy mi.
2013. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!