Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, sokan fogjátok azt...

Tudom, sokan fogjátok azt írni, hogy ne aggódjak. De mégis! Már 14 hónapos a fiam és még mindig nem indult el magától! Miért?

Figyelt kérdés
Négykézláb mászik, fel áll a szekrényeknél, kiságyba, bárhol és kapaszkodva megy a szekrények mellett, de ennyi. Meg persze nagyon szereti, ha fogjuk neki a két kis kezét és úgy tipeghet... De magától nem indul el, kicsit már aggódom. Sokan mondják, hogy a fiúk lustábbak, mint a lányok, de ennyire? Ja és van járássegítője is, azt egy kicsit tologálja, de inkább játszik vele.

2013. jan. 6. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Sajnos mi vezetgettük a fiamat két kezét fogva, ő sem akart magától elindulni 14 hónaposan. Akkor mondta a védőnő, hogy nem szabadna vezetgetni, de hogy fogjam csak az egyik kezét, ha már annyira megszokta a vezetést. Először elég bukdácsolva ment neki, de másnap!!!!! elindult egyedül.
2013. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én kisfiam szeptember 30-án töltötte be az egy évet, és december 24-én az ágytól a karácsonyfáig sétált el egyedül. Pont akkor díszítettük a fát. Irtó édes volt:)
2013. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!