Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hos lányomnak vettem Nestlé...

9 hos lányomnak vettem Nestlé babapudingot és most olvasom h teljes tej van benne. Most mit csináljak adhatom neki? Van aki adja a babájának?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a puding tejből készül.

Ez rád van bízva. Ha nem akarsz neki tejet adni bizonyos életkorig az allergia veszélye miatt, akkor ne add neki.

Ha kapott már máskor is tejterméket, akkor add neki.

2009. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! ezek a babapudingok 8 hós kortól adhatóak. Akkor gondolom, hogy olyan dolgok is vannak benne ami egy 8 hós baba már ehet. A te kislányod már 9 hós. Szerintem odaadhatod neki egész nyugodtan.
2009. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Mivel baba puding ezért adhatod. Az én lányom 10hós és ő peti danont eszik :)a baba pudingot nem szerette.
2009. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem először csak egy kanállal adj neki és figyeld, hogy reagál. A kisfiamnak 6 hónaposan adtam 4 hónapos kortól adható tejbedarapépet és olyan súlyos allergiás reakció lépett fel nála, hogy ügyeletre kellett vinni. Konkrétan tele lett a teste csalánkiütéssel és háromszor hányt. A gasztroenterológián meg leszúrtak, hogy miért adtam neki 1 éves kora előtt tejalapú élelmiszert. Hiába van rajta, hogy 4 hónapos kortól adható és babatejjel készült, az valójában tehéntej.

Persze a legtöbb baba jól tolerálja a tejet, de én a helyedben először csak megkóstoltatnám vele.

2009. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!