Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adnátok kizárólag anyatejes...

Ti adnátok kizárólag anyatejes babátoknak 4-5hónapos korába bébiételt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 11:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem lehet rugalmasan kezelni ezt a dolgot. "6. betöltött hónap" - igen, a bélrendszere biztos naptárt vezet, hogy mikor tölti be a fél évet, és ekkortól kezdve érett.

Mostanában a 4-6. hónapot javasolják.

2013. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen. Most 16 hónapos lányomnak is adtam 4-5 hónapos korától, óvatosan, és most a születendő kisöccse is kapni fog 6 hónapos kora előtt. Épp friss zöldség-gyümölcs szezon lesz, nem fogom kihagyni...
2013. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, nekem annyi anyatejem van, hogy rengeteg, ezért én be tudtam ezt az ajánlást tartani.

természetesen mindenki maga dönti el.

pl valaki nem szeret szoptatni, ezért gyorsabban leválasztja, nekem így van, volt jól.

2013. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is csak anyatejes volt. 3hónapos korától gondok voltak a székletével. Volt, hogy 10 napig nem kakilt, és fájt a pocija. Semmijen prkatika nem vált be, így adtam neki barackot (nem bébiételt, azt azóta sem kapott, csak amit én készítek). Láss csodát, helyreállt a széklete! Most lassan 8hónapos. Eszik már naponta többször, de igazán nem váltottunk ki étkezést, ha kéri, szopizik, amennyit akar. Nem hiszem, hogy kárt tettem volna benne. Az AJÁNLÁST felülírhatja az anyai ösztön...
2013. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem kostogatast el lehet kezdeni alma,burgonya,repa es csak par kanalkaval mire 6 honapos lesz megszokja az izeket es johet a hozzataplalas,en igy csinaltam es mukodott.
2013. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen. 3,5 hónaposan már elkezdtem a hozzátáplálást.
2013. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!