Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon náthás vagyok, se...

Nagyon náthás vagyok, se türelmem, se energiám nincs a kicsimhez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta egyre rosszabbul vagyok. A 2 hós fiam meg persze pont most nem akar aludni. Hajnalba is óránként sírt. Szóval semmit se aludtam. Most megint nem akar reggel óta aludni.Persze ha nem foglalkozom,sétálok vele ,nem beszélek hozzá akkor bömböl. Úgy érzem lassan összeesek. Most beletettem a babakocsiba és miközben írok ,tologatom,hátha elalszik. Segítségem nincs.
2013. jan. 7. 11:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az anyaságból nem lehet szabira, táppénzre menni, akkor is helyt kell állnod, ha beteg vagy, ez ilyen.

Én sem tudok jobbat mondani, mint hogy aludj te is napközben bármikor, amikor a baba alszik, és ne foglalkozz a házimunkával, amíg beteg vagy.

2013. jan. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!