Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babánál miben különbözik...

3 hós babánál miben különbözik a bukás a hányástól?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy ha a kibukott mennyiség nagyobb, mint egy tényérnyi nagyságú, akkor már nem bukás. Szerencsére nem volt ilyen soha, úgyhogy pontosat nem tudok, de anyukám azt mondta, hogy előtte sír, nyűgösködik is. De logikusnak hangzik, mert mi is, mielőtt kidobjuk a rókabőrt, érezzük, hogy valami nem ok...
2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előtte evett, de nyűgös volt. Majd hirtelen kijött egy csomó tej, az egész felsőruházata olyan lett meg az én ruhámra is jutott.Szóval szerintem több volt mint egy tenyérnyi. Ha hány akkor az mindenféleképp baj?
2013. jan. 7. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták a kórházban, hogy hányás előtt öklendezik, a bukás meg "csak úgy visszajön" minden előjel nélkül.
2013. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A bukás is lehet nagy mennyiségű.
2013. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt ilyen többször, orrán-száján jött a tej, mert túlette magát, és egy büfi megindította. Az én kislányom büfi előtt is nyűgös, ha nyomja a pociját. Úgyhogy én azt nem igazán hányásnak hívnám, csak extra adag bukásnak.

Akkor gond, ha naponta többször csinálja ezt, akkor már más lehet a háttérben, nem az, hogy túlevett. Dokit, védőnőt kérdeztem, ezt mondták. Nekünk pár hetünk volt, amikor 3-4 naponta volt egy ilyen, aztán semmi, most már régen nem volt.

Ne aggódj minden rendben a picivel :)

2013. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és utána 1 perccel már vigyorgott is, ez is mutatta, hogy semmi gond, és kért újra enni.
2013. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták a kórházban, a bukás kibukik, a hányás sugárban jön.
2013. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,akkor valószínű bukás volt,mert utána semmi baja nem volt,csak eddig ilyen még nem volt.Megvagyok fázva és félek,hogy elkapja azt hittem ez jött ki rajta,meg hát ma már 5xkellett orrot szívnom neki.
2013. jan. 7. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást Nektek!
2013. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2013. jan. 7. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!