Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy annyira sokat...

Normális hogy annyira sokat és erősen mozog a babám, hogy megfájdul a pocim menzisen? 32 hetes vagyok. Nem görcs, csak megjönérzés. A lábai lent vannak és egyfolytában rugdos, kidugja, húzogatja a kis lábát nagyon erősen és már fáj néha.

Figyelt kérdés
Persze örülök hogy sokat mozog és ilyen jó erőben van. Imádom mikor mozog csak aggódom hogy megjövös érzés miatt. Nő a pocim, vagy csak azért mert nem kíméli? Magnéziumot eleget szedek mert sokszor keményedek.
2009. aug. 12. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
megjön érzés = premenstruációs görcs, a megjön érzés orvosi neve a görcs. Normális, az erős magzatmozgás stimulálja a méhfalat, méhösszehúzódásokat (görcsöt) okozva, egyre gyakoribb és erősebb lesz... reméljük hamar befordul és akkor nem az érzékenyebb részedet rugdossa... bár egy gyomron rúgás sem lehet kellemes:) kitartás
2009. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a picurkám a hasamban egész idő alatt nagyon aktív volt. Rengeteget rugdosott, nyújtózkodott amíg volt helye és bizony nekem is sokszor volt tőle ilyen "megjön érzésem", szedtem a magneziumot is de nem sokat használt. Néha erős fájdalmat is okozott a rugdosásával, annak ellenére én is imádtam mikor mocorgott, akkor voltam nyugodt. Ne aggódj nem lesz semmi probléma. Azóta már 2 hónapos a kisfiam és idekint is egy örökmozgó, állandóan jár keze-lába. :-)
2009. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor nem idegesítem magam. :)
2009. aug. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!