Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3honapos babanak ad valaki...

3honapos babanak ad valaki valami mast tejen kivul enni? En picim tejport eszik szerintem mar lehetne mast is!

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hetes és csak cicizik de néha kap gyenge mecsek béby teát.
2013. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy 3 hónapos babának bőven elég a tápszer,mellé ha kell egy kis víz vagy ízesítetlen tea.Másra még nincs szüksége.
2013. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a tejpor az tápszer, ugye?

Ha tápszeres, akkor 4 hónaposan lehet elkezdeni a kóstoltatást meghatározott ételekkel. Én akkor kezdtem almával.

2013. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mégis mit akarsz adni egy 3 hónaposnak?gyenge még az emésztése,5hónapos kora körül kezdhetsz almapéppel,krumplival,sütötök pürével
2013. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én 3 és fél hónaposan adtam kislányomnak először reszelt almát.Nem sz@rakodtam túl sokat a hozzátápláláson.Sok minden el van túlozva manapság ebben a témában.Nem azt mondom, hogy egész adagokat megevett már ekkor, de szpen lassan volt ideje hozzászokni az ételek ízéhez.Most 9 hónapos és imád enni.Gyönyörűen eszi a darabosat és az elmúlt hónapban 70dekát hízott.:) A lényeg a lényeg, hogy szerintem lassan adhatsz neki gyümiket.Sok sikert!
2013. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
4 hónapos kortól vannak a bébiételek is.Akkor miért 5.hónaptól kezdhetné?
2013. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!