Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az infacolt szopizós babáknak...

Az infacolt szopizós babáknak is szokták adni, nem csak tápszereseknek? És minden szopi előtt kell neki adni? Mert elég drága, és már alig van benne.

Figyelt kérdés
Mennyi idő mulva hat? Van esetleg más ilyesmi gyogyi ami valamivel olcsóbb?
2013. jan. 8. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém anyatejes volt és kaptam mikor hasfájós volt minden kajánál. De nekem nem rémlik, hoyg drága lett volna és elég sokáig elég volt egy.
2013. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen szopizós baba kaphatja, de csak úgy használ, ha minden evés előtt adod neki. Ezt többször is elmondta az orvosunk és a védőnő is. Így bizony hamar elfogy, de másként meg nem érdemes adogatni.

Egyébként a lányomnak használt, nagyon jó volt, a fiamnak nem. Végül is ez úgy működik hogy össze gyűjti a kis légbuborékokat nagyobbá és elvileg kibüfizi a baba. De ha meg nagyon nehezen büfizik akkor meg még jobban fájhat a hasa a nagy buboréktól. Fiamnak azért nem volt jó, és sajnos semmi nem használt hasfájás ellen.

2013. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem vált be az Infacol és valóban gyorsan fogy és drága! Egyébként naná, hogy lehet adni szopizós babának!

Ami nekünk bevált és tényleg sokáig elég volt: [link]

2013. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg drága és hamar fogy. Nekünk használt, minden szopi előtt adtam három hónapos korig.
2013. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!