Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mivel itatjátok 1év körüli...

Ti mivel itatjátok 1év körüli babátokat?

Figyelt kérdés

Mit szeret, mit fogad el? Én most kicsit tanácstalan vagyok, vizet nem issza meg magában, az instant teát igen- de az nem olyan jó megoldás- túl édes, nem? a sima filteres gyerektea adtható? adtam bio, cukor meg tartósítószermentes almalét neki, amit felvizeztem ásványvízzel, azt szerette, de attól meg megy a hasa.

Nem is tudom, mi lenne a jó megoldás? 11hónapos.


2013. jan. 8. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém sem szereti a vizet, mióta a nagyi gyümölcslét adott neki :(

Én azóta vizezett baba gyümölcslevet, meg filteres gyerekteát adok neki, cukor nélkül. Megissza. A Hipp-nek vannak bio italai is, hozzáadott cukor nélkül.

2013. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyümölcsteát lehet adni,én már adtam neki Sága-t,meg a Teekanne is gyümölcs azt hiszem,de a Pickwick nem jó mert az gyüm ízű fekete tea,az enyém is az instantot szereti a legjobban,szerintem ha néha azt adsz,néha meg simát akkor "javítható" a cukor arány :)
2013. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

13 hós a fiam,ő sem nagy víz ivó...

Instant teát iszik,de nagyon felvizezve már,úgyhogy granulátum már nem sok van benne,de így is nagy kedvenc csak próbálom már leszoktatni róla.

Néha napján a gyümölcslét is elfogadja.

A filteres teát nem szereti.

2013. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiacskám szereti szerencsére a vizet, de szokott kapni Babamosoly teát, azért odavan :) És néha babaitókát (de azt nagyon meg kell választani, hogy ne legyen cukrozott, a Kecskeméti alma-körtéjében pl. nincs hozzáadott cukor).
2013. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Golan Trevize ***** válasza:

Teát, vizet, őszilevet, szederlevet, narancslevet, mindent megisznak.

A gyümölcslevek vagy frissen facsartak, vagy mi tettük el.

Teából mostanában Pickwick gyerekteát kapnak, időnként Naturlandos hársfateát vagy natúr Rooibos teát. A teába semmi cukrot nem szoktunk tenni, kezdetektől így szokták meg.

2013. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van 100 %-os cukor és tartósítómentes almalé. Azt hígítom vízzel
2013. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vizet kap,nagyon ritkán teát.
2013. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben veszek Alnatura márkájú gyerekteát, 9 hónapos kortól adható. A vizet nem issza meg a lánykám, az instant teáról leszoktattam, így maradt a filteres egy pici gyümölcscukorral. A gyümölcsleveket nem issza meg.
2013. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Ma főztem filteres babateát neki, és abba egy leheletnyi instantot tettem - kicsit édesíteni meg ízesíteni, és az bejött neki!! :))


Én is a 100% almalével itattam többször, fele almalé-fele víz, de mára már bebizonyosodtt, hogy attól megy a hasa. :( Pedig a 125ml-es aventes cumisüvegből 2perc alatt legurította a drágám az almalevet- izlett neki, de már nem adok neki- ez a filteres tea-kis instanttal- tényleg csak egy kicsivel- most eléggé bejött neki! :))


Köszi mégegyszer, jó babázást kivánok!!

2013. jan. 8. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!