Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miből itatjátok babátokat?...

Ti miből itatjátok babátokat? 9 hónapos. Eddig csak a cumisüveget ismerte, mert anyatejes.

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!én 9 hónapos korában csak cumisüvegből itattam a kisfiamat. Ha jól emlékszem, már adtam neki kis műanyag poharat, de csak játszott vele az asztalnál, amikor megunta el is dobta. Minden jót! 3 éves kisfiú anyukája
2012. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 12-hónapig szopott,csőrös pohárral kezdtem,azután hagyományos műanyag pohárral.
2012. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposan adtam neki először itatópoharat (csőrös pohár), azóta is abból iszik. 10hós. A sima pohárból már nagyjából tud inni, de nem igazán erőltetem, mert még nem megy úgy igazán... :)
2012. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én Fiam is csak anyatejes volt, de egész kicsi korától "ivott" a svéd babaetető pohárból, kanálból (anyatejet). 7 hónapos korában kapott szelepes tanulópoharat, és kb. 9 hónapos korára tanult meg belőle egyedül inni :)


Elég kicsi korától tud a Jana Babys pici flakonból is inni, ma már (10,5 hónapos) szinte bármelyik flakonból megy, persze tartani kell :)

2012. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csöpögés mentes itatópohárból.
2012. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 honaposan kapott csoros poharat. Most 7 honapos meg mindig s csoros poharabol iszik, de itthon mar van hogy szivoszallal iszik, vagy sima poharbol. (Poharbol ivast meg gyakoroljuk :)
2012. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6 hónaposan adtam neki csőrös poharat, nagyon szerette.

1 évesen meg simán pohárból ivott.

Neki soha nem volt cumisüvege.

2012. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anyatejes babámnak első itatástól (4 hós kortól) pohárból adok inni.

Most 6 hós, napi 1x kap tápszert, azt egy 3 dl -es bögréből issza.

Szeintem tök fölösleges megtanítani ezekre a csőrös baromságokra, hogy aztán lehessen megtanítani a poharazásra.

2012. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csőrös pohár után semmi gondja nem volt a sima pohárra való áttérésre, akkor mikor már megérett rá.

Fél évesen sima pohárból még nem tudott inni, de legalább mindent a nyakába borított, még úgy is ha fogtam, segítettem neki. Én meg ezt tartottam felesleges körnek, így megkapta a csőrös poharát, aztán később a sima poharat. Lányomnál ez így tökéletesen működött, örülök, hogy létezik csőrös pohár.

2012. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak sima pohárból itattam a fiaimat újszülött kórtól. Így ehhez annyira hozzászoktak, hogy mindketten már 1 éves koruk előtt egyedül ittak pohárból - csak oda kellett nekik adni a poharat, megitták, majd visszaadták :)


[Azért alakult ki, mert a nagyobbik fiamnak pótlás kellett 4 hónapos korában, és hihetetlen, de a sima poháron kívül nem fogadott el semmit; de végül ez annyira bevált, hogy a kicsi nem is látott még más itatót a sima poháron kívül.]

2012. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!