Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik saját kezűleg...

Anyukák akik saját kezűleg csináltátok a szülinapi tortát és tettetek rá bevonatot (az egészre), nehéz volt? Szeretnék rá tenni, de csak ha nem túl macerás. Hogyan lesz szép sima?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Találsz egy csomó ilyen videót a neten, hogy hogyan kell bevonni a tortát. Nem olyan nehéz, nekem elsőre szépen sikerült. Utána volt hogy kétszer futottam neki.

Mivel akarod bevonni?

2013. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy írd be a keresőbe,hogy fondant, és minden segítséget megtalálsz.

szerintem nagyon macerás, mert kikevered, behűtöd, kiveszed, újragyúrod, megformázod, stb...

viszont állati nagy örömet lehet vele szerezni!

2013. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mikor csinálod és hogy Bp-i vagy-e, mert, ha igen, akkor ezért érte lehet menni és nagyon-nagyon jól színezhető és formázható (én pillecukorból csináltam először és soha többet nem állnék neki, melós, ragad, stb.), kg-os kiszerelésben árulják:

Én a soft-ot vásárolom és baromi szép formatorták készülnek.

[link]


ha folyékony bevonatra gondoltál, akkor nem tudom, hogy csokis bevonatra, folyékony fondantra, stb. gondolsz.

2013. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, bocs.

Amit küldtem linket, az nem folyékony bevonat, hanem szilárd, olyan mint a marcipán bevonat (csak nem az).

2013. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 éves zsülinapra lesz, így nem baj, ha nem gyönyörű, majd úgy fényképezek :-)

még nem tudom, hogy mivel


túró tortát akarok csinálni, majd ma neki esek a netnek

2013. jan. 9. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!