Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres vagy anyatejes a babád?

Tápszeres vagy anyatejes a babád?

Figyelt kérdés

Ha tápszeres, akkor születésétől, vagy valameddig szoptattad? Ha igen, meddig? Mennyi idős a baba?


Köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 9. 18:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
tapszeres baba,szuletese utan kb 10napig szopott aztan nem volt mit sAJNOS igyhat maradt a tapszer,most lesz 8 honapos.4honaposan kezdtuk a kostolgatast es kb 5 honapos korara kivaltottunk egy etkezest
2013. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
kostolgatas(hozzataplalasra)gondoltam,bocsi
2013. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 gabszem ***** válasza:
100%
Tápszeres, már a kórházban is kapott. Nagyon gyenge voltam szülés után, 1,5 liter vért vesztettem, és sokat fogytam, nem tudtam enni, aztán nagyon meg is fáztam. Szülés után vagy 3 hétig szinte semmit nem tudtam enni. (Pedig nagy zabás vagyok). A babám meg több mint 4 kg volt és már újszülöttként is sokat evett. SZoptattam amennyit tudtam, de nagyon kevés tejem volt, pótolni kellett a kezdetektől, kb. 1 hós koráig volt kevéske tejem, utána már annyi se.
2013. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 gabszem ***** válasza:
100%
ja, bocsi 11 hónapos kislány
2013. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes, 8 hó-s a kisfiam.
2013. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Kislanyom 5 és fel hónapos. 1 hónapos korátó kellett pótolni tapszerrel az anyatejet, de 5 hónapos koráig kapott anyatejet is, honaprol hónapra csökkent a tejem sajna.

Kisfiam(3 éves) 4 hónapos koráig csak anyatejes volt, végül majdnem 6 hónapig szopizott. Nála több tejem volt.

2013. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ma 3 hetes es csak anyatejes:)
2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szoptattam, 3 hetes korában egyszer elkezdett óránként kérni enni. Sajnos nem tudtam, hogy ez egy növekedési ugrás, és pár nap alatt megcsinálta volna magának a szükséges nagyobb mennyiségű tejet, a doki nem tájékoztatott erről, hanem felírta neki a tápot, mert kis súllyal született, és csak fogyott, fogyott. Tovább szoptattam+táp. 3 hónapos korától nem fogadja el sajnos a mellemet, fejek neki, de már tényleg csak nagyon nagyon kevés a tejem, de azt sem engedem veszni, tápot eszik, a tejet meg kvázi vitamin gyanánt kapja.
2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos lesz, anyatejes.
2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
3hónapos lesz jövő7en és csak anyatejes.
2013. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!