Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres vagy anyatejes a babád?

Tápszeres vagy anyatejes a babád?

Figyelt kérdés

Ha tápszeres, akkor születésétől, vagy valameddig szoptattad? Ha igen, meddig? Mennyi idős a baba?


Köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 9. 18:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Tápszeres gyakorlatilag születésétől fogva. Most 5 hónapos.
2013. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
3honapos koráig anyatejes,majd tápszeres lett.Most 9hos kislány
2013. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
8 hónapos anyatejes.
2013. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 sumergo ***** válasza:
Anyatejes, persze már minden egyebet is eszik, 14 hónapos múlt.
2013. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
15 hónapos. 14 hónapig szoptattam és 2 hetes korától tápot is kapott kiegészítésként. Ma már csak tápot kap, illetve néha napján szopik, amikor nem tudom mással leszerelni vagy feszülnek a melleim.:)
2013. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Tápszeres.

Születésekor megetették tápszerrel cumisüvegből, mert kis súlyú volt. Onnantól kezdve nem volt hajlandó szopizni, csak cumisüvegből akart enni. Próbáltam fejni, de így nem indult be rendesen a tejem. Pár hétig fejtem azt a pár csepp tejet, és megkapta cumisüvegből, aztán feladtam, azóta csak tápszeres.

Most 10 hónapos.

2013. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%
18 hónapos anyatejes ,6 hónapos kórtól kezdtem a hozzá táplálást ,de a mai napig szopik.Persze ez nem ment azonnal ,de fejtem és kapta spéci etető szerkezetből. Megdolgoztunk de megérte ,soha nem kapott tápot.
2013. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
3hónapos koráig kapott anyatejet a lányom,de kellett pótlás is mellé. Utána már csak tápszert kapott,1éves kora után tehéntejet.
2013. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kórházban tudtam szoptatni az utolsó előtti napig,és mivel nem tanitották meg a szoptatást,csak az utolsó elötti nap,igy elapadt a tejem és sehogy nem tudtam visszahozni.Itthon is szenvedtem még vele,szoptattam és teát is ittam.Már nagyon jól ment a szopi,csak tejem nem volt.Így hazajövetel óta tápszert kapott 3 hetes koráig.Utána irattam fel anyatejet,azóta 90%-ban anyatejes,este és éjjel kap tápszert csak(bár legkorábban hajnalban kel,ha kel és akkor tejet kap már).Ha annyira sok a tej,akkor csak anyatejet kap.Most 3 hónapos
2013. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!