Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melle húst főzők kisfiamnak....

Melle húst főzők kisfiamnak. Nem gond ha a vízbe tettem egy kis vegetát? (első baba)

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mekkora baba?
2013. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha most kezditek a hozzátáplálást, akkor BAJ!
2013. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem nem most kezdtük a hozzátáplálást. Tápszeres baba lassan fél éves lesz és már evett húsit húslevesből is.
2013. jan. 10. 13:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Én mindig raktam a vízbe vegetát!
2013. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fel evesnek max. Pici zoldfuszer mehet, mas nem!
2013. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem kell bele semmilyen izesito, a csak feleslegesen megszokja a so izet, aztan kesobb csak rossz szokassa alakul a tulsozott etel. Neki meg a vesejet megterheli a sok so. A vegeta meg tele van mindenfele egyebb adalekanyaggal, ami felesleges, meg felnottnek sem ajanjak. Ha ragaszkodsz a sohoz, akkor mar inkabb a sima sot hasznald csak, de felesleges az is. Persze egy alkalomtol nem lesz neki baja.
2013. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
en nem tettem bele soha se sot, sem semmit. Szerintem nagyon artalmas egy fel eves picinek az izesitoszerek hasznalata.
2013. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne tegyél, egy kis sót esetleg, hadd érezze az igazi ízét az ételeknek, később is inkább van ilyen bio zöldségkeverék ízfokozók nélkül, azt tegyél bele. Én mindig inkább hagymát, fokhagymát használtam, illetve több fajta zöldséget a húshoz, gazdagabb az íze velük.
2013. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát. Nagyon sok víz lefőtt róla ezért már sokat hozzá öntöttem.

Zöldséget tényleg kár, hogy nem tettem mellé máskor így csinálom és csak pici sót teszek bele. Első baba ezért bénázok. :)

Még egyszer köszönöm a hasznos tanácsokat. :)

2013. jan. 10. 14:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is, és kialakult, hogy kéne, hogy ne ízetlen legyen. Tippem: (olíva)olajban kockára vágott répát kicsit megdinsztelsz, utána kockára vágott hagymát, kevergeted, fokhagymát kicsire vágva bele, szintén kis kockára vágott húst, vagy daráltat bele, kicsit összesütöd, majd rá tudsz tenni több fajta zöldséget, összepárolod. Mehet bele rizs, vagy külön tészta, krumplipüré, rendesen elkészítve. Nyami-nyami.
2013. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!