Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető volna, hogy már...

Elképzelhető volna, hogy már tudatosan jelzi, ha kaka van?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos lesz és nem rég észrevettük,hogy amint kaka van a pelusban, jön és szól.

Ez véletlen lehet szerintetek,vagy már tudatosan jelzi?

Ez jelenthet bármiféle előrelépést a korai szobatisztasággal kapcsolatban?

Első babás anyuka


2013. jan. 10. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónaposan jelezte már :-) utálja ha kakis, a nyöszörgéséből tudom, hogy mi a gond. Szóval ez nem jelent semmit!
2013. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeres, akkor teljesen tudatos. Biztosan zavarja. Meg lehet neki mondani, hogy próbálja meg bilibe nyomni, akkor nem lesz olyan a feneke. Ha belekakál jó, ha nem, akkor is.
2013. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Viszont hogy ettől hamarabb szobatiszta lenne, azt nem gondolnám, bár elő is fordulhat, csak nem következik egyenesen.

Egyik gyerekem igen korán kezdte. 15 hónaposan közölte, hogy "kaka". Nem akartam elhinni, de előre szólt, mert bilire tettem, és belekakilt.

Viszont 2 évesen lett szobatiszta és 3 évesen ágytiszta. Szerintem ez átlagosnak tekinthető.

2013. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt,hogy jelzi úgy értettem,hogy odajön és mondja,hogy "kaka".Előtte soha nem jelzett,nem zavarta,ha volt a pelusban bármi is.

Kíváncsi voltam,hogy örülhetünk-e,hogy tavasszal megpróbálkozzunk a szobatisztasággal...hát majd meglátjuk.

Köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 10. 15:39
 5/7 gabszem ***** válasza:
Én pont a múltkor vettem észre szintén 11 hós kislányomnál, hogy odajött hozzám és elkezdte huzogatni a nadrágomat meg dumált. Aztán rájöttem hogy be van kakilva és szólt. De azóta se volt ilyen, ez kb. 1 hete volt.
2013. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kicsit később, olyan másfél évesen kezdte jelezni, hogy kaka lesz, most tavasszal 3 éves lesz, és még mindig nem szobatiszta. :( Érdekes módon a pisilés már egészen jól megy, abból nem is nagyon szokott baleset lenni, de a kaki csak és kizárólag pelusba.

Ezzel nem lelombozni szerettelek volna, csak azért írtam, mert sajnos nem ilyen direkt az összefüggés.

2013. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is volt ilyen időszaka, olyan 15 hónapos kora körül. Tök örültem neki, hogy milyen ügyes, milyen hamar, stb. Aztán ahogy jött, úgy el is múlt ez nála, és végül 2,5 évesen lett teljesen szobatiszta.
2013. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!