Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a 3 hónapos...

Hogy szoktassam le a 3 hónapos fiam a babakocsiba alvásról? Egész nap csak ott hajlandó aludni.

Figyelt kérdés
5 hetesen nagyon hasfájós lett és csak a kezembe aludt el,de már nem bírtam és itt kaptam tippet,hogy altassam babakocsiban. Ez eddig jó is volt, de már nagyon fáj a hátam ,hogy ülök az ágy szélén és hol a kezemmel ,hol a lábammal tologatom a kocsit. A kiságyába 10 percet nem alszik, beleteszem és vagy ordít vagy teljesen felébred. Este mellettem alszik azzal olyankor olyan mélyen alszik. Mielőtt írná valaki nem tudom kendőbe hordozni itthon mert nagyon meleg van a lakásban.
2013. jan. 10. 19:45
 1/9 Timóca Szamóca ***** válasza:

Szia,ugyanezzel a problémával küszködök,már minden elkövettem,de csak a kocsiban hajlandó elaludni,enyém is hasfájós volt,jött az ölben alvás,aztán mivel már nem bírtam jött a kocsi,egész nap ott alszik,aztán,mikor az esti alvás jön,elaltatom,aztán berakom a kiságyba.Ha felébred,kezdem elölröl.Már próbáltam,hogy hagyom,kicsit had nyafizzon az ágyba,hátha megunja,elalszik,de ez csak 1-2 szer jött be.De azt mondták,nem fog egyik napról a másikra átszokni,próbáljam többször.Viszont éjszaka meg ott alszik....egyszer felébred még,megissza a tejcsit,aztán magától elalszik....nappal meg küszködök.

Szóval jó lenne nekem is egy jó tipp.

2013. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálunk is volt egy ilyen időszak, akkor még a lakásban is babakocsiban aludt... De ez is egy rövid időszak volt csak, egyik-napról a másikra áttért a mi ágyunkban való alvásra:-)
2013. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem ez a jó megoldás, de hátha:

[link]

2013. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy a lakásban csak így alszik el :(
2013. jan. 10. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
és ha abbahagyod a tologatást felébred?
2013. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sokszor igen :( náthás vagyok kimerültem, jó lenne vízszintesbe lenni de ezt se tehetem meg :( Nappal mellettem sem alszik el,pedig mindiig csak akkor teszem le ha már ásít és dörzsöli a szemét.
2013. jan. 10. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom sosem volt hasfájós, mégis a babakocsiban alszik napközben. 10 hónapos, már alig fér el benne, de imádja. Beleteszem, tologatni sem kell, azonnal alszik. Az esti alvásnál a kiságyában alszik el (magától), de nappal feláll a kiságyban és csak sír, akárhogy próbálom elaltatni. Csak a babakocsiban nyugszik meg. Rossz szokásról van szó, de nem tudom, hogy szoktassam le róla.:(
2013. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Timóca Szamóca ***** válasza:
Hát csajok,szomorú,de úgylátszik nincs rá megoldás,várnunk kell,míg magától változnak.....én az 1 is így voltam,mindent elkövettem,de hasztalan volt,magától változott meg.Most folyt köv.a 2-kal...vagy ism.?????? :)
2013. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Adamo(szerű) hinta esetleg?

Ha éjjel egymás mellett alszotok, akkor esetleg napközben is melléfeküdni míg elalszik?

2013. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!