Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le az...

Hogyan szoktassam le az éjszakai szopizásról?

Figyelt kérdés

Elmúlt 1 éves és van hogy éjszaka csak 1x kel fel, de van hogy 6x. Csak cicin hajlandó elaludni. Nem éhes az biztos, mert kb. 3-4 perc után beájul, nem szív semmit csak cuppog a cicin.

Még nappal is 1-2 alkalommal cicizik, akkor is elalszik általában. Ezzel nincs is problémám.


Mi a legcélravezetőbb és leghatásosabb megoldás az éjszakai kelések csökkentésére és az éjszaka átalvására? Segítsetek ha van valami jó ötletetek! Nektek mi vált be?



2013. jan. 6. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

En is aggodtam ezen, de ugy ereztem, hogy valamiert szuksege van meg erre. Meg masfel evesen is tobbszor ebredt cicizni es azon is aludt el. Vegul 22 honaposan elvalasztottam, mert volt altatasos beavatkozasom es mar nem igenyelte elalvashoz sem, elaludt magatol. Szerintem sikerult raereznem arra, mikor erett meg ra magatol, bar meg akkor is igeny szerint szeretett sokszor cicizni, de meglepoen konnyen ment az elvalasztas. Csak el kellett vonni a figyelmet es hamar elfelejtette.

Tehat, szerintem konnyebb ugy, hogy egyben el is valasztod, akkor elalvashoz, sem ejszaka sem igenyli. De nekem sehogy nem ment csak az ejszakai cicizesrol leszoktatni. Remelem, sikerrel jarsz majd!

2013. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még igényli, hogy felkelj hozzá éjszaka.Ne tedd vele, hogy megfosztod Őt ettől.

Tápszeres anyuka,5 hós korától alszunk egész éjszaka.

2013. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de nagyon megterhelő, hogy 6x kell egy éjszaka átmenni hozzá. Emellett ugye sírni nem hagyhatom, mert apa és a nagytesó felkel rá. Szóval akkor javaslatotok, hogy majd kinövi?
2013. jan. 7. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a cipőben járunk. A lányom 15 hónapos lesz, de még nem jöttem rá a megoldásra. Amikor először kel, akkor én mellette maradok, de még így is fárasztó, mert én háton nem tudok aludni és amikor szopizik én háton, oldalt fekszek, alig várom, hogy visszaaludjon és fordulok hasra, de alig alszok el már megint felsír, ül fel és újra cici. Ez megy már 6 hónapos kora óta. Kinőhetné már, de hogy mikorra várható...

Ha valami jó tanács érkezne, azt én is megköszönném.

Bocs, hogy nem segítettem, csak jó volt leírni, mert a környezetemben minden baba jó alvó, csak a lányom nem, mindenki tágra nyílt szemmel néz csak ha előadom mi van, mintha valami marslakó lennék, vagy mit tudom én mit gondolnak. Ja, azért nekünk is vannak jobb éjszakáink, de akkor is kel 1-szer, 2-szer.

2013. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Próbáld meg úgy hogy kicsit felveszed ringatod, úgy hogy hallja a szíved dobogását, és próbáld jobbra balra szabályos ütemben ringatni így talán leszokik majd a cicizésről, és egy idő után a ringatásról is.

Sok sikert! :)

2013. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!