Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos múlt a kis lánykám,...

6 hónapos múlt a kis lánykám, baj, ha nem teszem le a földre, hogy ott forgolódjon, hanem a nagy franciaágyon van?

Figyelt kérdés
Persze felügyelet mellett, hogy le ne essen, de már 2 hete náthás, félek a földön megfázik. Még nem tud kúszni, csak fordul hasról hátra meg vissza, meg körbe-körbe tud már forogni. Nem akarom hátráltatni, hogy elinduljon a kúszással, mászással, de hiába van 22-23 fok, ha én is leülök a földre érzem, hogy hideg van. Más is volt így, vagy mindenki aggódás nélkül letette már ilyenkor a babáját a földre? Persze szőnyegre, plédre stb.
2013. jan. 10. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,én letettem,(persze betegen én sem tenném le)játszószőnyegre,plédre ilyesmikre.Az ágy hepe-hupás,nem tudnak úgy mozgolódni,gyakorolni a babák.Inkább öltöztesd fel rétegesen és ne hagyd nagyon sokáig a földön,de mindenképp tedd le!
2013. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Atroposz ***** válasza:
Én ilyen esetben régi, de tiszta vastag takarót tennék a szőnyegre és letenném.6 hónapos babától már minden kitelhet:)
2013. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy néhány hónap múlva a babád a lakás olyan részeiben is fog kúszni-mászni, ahol nincs szőnyeg. Szóval egyszer lemászik majd a szőnyegről is..., ha egy pl. polármellénykét vagy vékonyabb melegítőfölsőt ( body és hosszú ujjú pólóra) még ráadsz, az valszeg elég lesz. És igen kell a szilárd talaj a mozgáshoz, az ágy nem jó, és csak egy pillanatra ne figyelj oda és kész a baj.
2013. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél haptapit, arra pokróc, azon már nem fázna.
2013. jan. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tedd le a földre! Rétegesen öltöztesd fel, tegyél alá pokrócot, játszószőnyeget vagy paplant! Nálunk 21 fok van, mégsem fázott meg a lányom, pedig 2 hónapos korától a földön van (akkor fordult át). Most már már mászik, folyton a hideg kövön akar közlekedni, nem győzöm visszahordani a szőnyegre. Most már nem aggódom, de amíg csak kúszni tudott, féltem nehogy felfázzon. Jó vastag polár mellényt adtam rá, és ment mindenfelé a lakásban.
2013. jan. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy csak 1 pillanatra nem figyeltem és legurult az ágyról a babám.Pedig körbe raktam párnákkal takarókkal.Nem tudhatod, hogy hirtelen mikor indul meg.
2013. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!