Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici panelban lakók milyen...

Pici panelban lakók milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés
Leginkább kétfunkciós érdekelne, de bármilyen ötlet, ajánlat jöhet.
2013. jan. 11. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ABC Design Cobra.

A lakás 50 valahány nm, a kis előszobában is simán elfér a kocsi. :)

2013. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hauck Shopper Trio Set. 38 négyzetméteres lakás, könnyen összecsukható, a mini liftbe is befér. Praktikus, strapabíró, minden huzata levehető mosható, könnyen kezelhető az egész szett! Mi nagyon szeretjük! Nálunk szóba se került, hogy nyitva elférne a babakocsi, minden nap összecsukom, de egyáltalán nem probléma, pikk-pakk megvan a dolog!
2013. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



Nekem ilyen kocsim van, 5-6 hónapos koráig vízszintesre volt döntve a kocsi, textil Mózes benne, abban a baba, majd később mikor mennyit akartam, annyira tudtam félig fektetni, majd ültetni fél évesen.

Nagyon szuper ez a kocsi, mint egy esernyő, akkorára csukható, szekrény alá be lehet tolni, vagy sarokba állítani, semmi helyet nem foglal össze csukva!

Kis kocsiban sem foglal helyet.

Most várom a másodikat, nem is ez lesz!

2013. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. jan. 11. 12:55
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco Symbio volt. Egy pici 71nmes lakásban lakunk.
2013. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

chicco trio for me. Mondjuk a mózesét elég macera pakolászni, de fent van a szekrény tetején a hordija meg bent van a kocsiban , ott tartjuk hogy ne kelljen kerülgetni. Egyébként imádom mert viszonylag könnyű a nnyira nem kicsik a kerekei hogy mindenhol elakadjon, a váz sportrésszel esernyőre csukható de egy közbülső rész bepattintásával nem csak esernyős a tolókar hanem egybefüggő (egy kézzel tolható) nekem ez fontos volt mert van egy nagyobb gyerekem is.

Keskeny bárhova befértem vele eddig még liftbe stb.

A sportülés mindkét irányba feltehető a vázra szóval ha akarom velem szemben tud lenni a gyerek, én ezt igényeltem 5 hós kora után (és ő is) is mikor kinőtte a mózest.

Mondjuk emiatt hogy keskenyebb a kocsi a sportész sem túl széles szóval hogy egy nagyobb darab 2 év körüli téli ruházatban kényelmesen ül e benne ezt nem tudom, de az én gyerekeim vékonyabb alkatúak és most téli ruhában is belefér még a 16 hónapos fiam.

Ja és esernyőre csukódik tehát sokkal kisebb helyet foglal.

[link]

ez a saturn színű van nekünk.

Az elsőre reagálnék hogy a cobra az egy viszonylag széles és nagy babakocsi nem is annyira könnyű...nekünk is olyan volt még a kertesben az első gyerekemmel és bár imádtam de azzal néhány liftben, ajtóban megszorultunk volna.

2013. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
egy pici 71 nm es lakás?? :DD az pici?
2013. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát elég pici. Főleg, hogy ugye már 3an vagyunk mióta meg van a fiunk. Nem sokára költözünk szerencsére normális méretű házba. Mert itt nem igen férünk el ennyien.
2013. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát igen ebből is látszik hogy mindenki másképp éli meg nekünk 80 nm még 3 gyerekkel is teljesen jó méret volt. 110nm meg kifejezetten túl nagy... (főképp takarítás rendrakás terén). Bocsi az offért.
2013. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Megmondom őszintén el nem tudom képzelni hogy fértek el? Kènyelmesen, plàne 80 nmen. Hogy lehet annyi szobàtok ami elég ennyi embernek. Minimum kell 4 hàló meg nappali, étkező, dolgozó, konyha fürdők wck.

Mi most el vagyunk valahogy a 4 szobàval 1 fürdővel 1 wcvel mert még pici a fiunk, de ha nagyobb lesz már nyomorgnànk. Most. Is elég szűkösek érzem.

2013. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!