Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagyjátok a védőnőnek hogy...

Ti hagyjátok a védőnőnek hogy felébressze és kibontsa a babát?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám, szokott járni védőnő, kibontja, megnézi a kutacsát, bcg heget, köldököt, bőrét. Mindig felébred rá a kicsi és sír, eddig hagytam a védőnőnek hadd nézze meg. Ti is hagyjátok vagy szóltok érte?
2013. jan. 11. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen hagytam, hiszen ez a dolga.
2013. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A miénk előtte telefonált,mert ha épp aludt,addig átment egy másik babához,de volt olyan,h aludt,de nem keltette fel,hanem engem kikérdezett a babáról,h minden rendben van-e vele,és biztos az is számít,h hanyadik baba,nálunk a 3.,szokta is mondani,anyuka már mindent tud,de ha még is kérdezne,akkor szóljon bátran.
2013. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is alud a legtöbbször. Már én keltettem fel. Ilyen korban még nem rázódik ki a kis ritusábol. Aludt is utána tovább. És a mi védőnőnk is nagyon aranyos.
2013. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kiki01 ***** válasza:
A miénk sem keltette fel ha épp aludt, igaz, ilyen csak 1-2-szer volt, általában meg tudta nézni.
2013. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Meg kell h nézze, ilyen picinél nehéz akkor menni amikor éppen nem alszik...Nekünk volt h akkor jött amikor aludt, akkor nem nézte meg, mondta h ugyis jön pár nap múlva, akkor megnézi. Akkor jött amikor szoptatás volt, és akkor utána még ébren volt pár percig. Amugy is tisztába tettem, mert minden evés nálunk teli pelust eredményezett.
2013. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!