Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babatok vegigalussza az...

Ha babatok vegigalussza az ejszakat, ejjel csereltek neki pelust, vagy hagyjatok aludni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem cseréltem,de ha felébredt akkor sem,kivéve 1-2 alkalmat,amikor bekakilt éjjel.
2012. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pisist nem cseréltem sosem, csak ha kakis volt.
2012. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pisist én sem cseréltem, csak kakist, de az kb. egyszer volt.
2012. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdte átaludni az éjszakát, akkorra már örültem, h végre én is alhatok egyhuzamban többet is 3-4óránál, úgyhogy lehetett a gyerek alatt akármi a pelusban, én nem állítottam csörgő órát azért, h megnézzem, pihentem. Reggel cseréltem újra. Szinte soha se volt átázva, a popsiját pedig egyszer se csípte ki semmi.

De egy időben rendszeresen közvetlen elalváskor kakált. Na azt kicseréltem alatta, még mielőtt én is aludni mentem volna. Sose ébredt fel rá, pedig már nem volt pici.

2012. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az en babam reggelre ataztatja a ruhajat, igy kb hajnal 5 fele muszaj kicserelnem, mert 8kor mire ebred,tiszta pisi :( semmilyen pelus nem tartja bent... volt mar h elaludtam, nem egyszer, o meg nem jelzett h csereljek pelust,igy reggelre a mellkasaig pisis volt:( azota mar beallt a biologiai oram es felkelek cserelni... szerencsere kakiln csak reggel szokott. most 3 honapos es 6.5 kg, de igyis 5-9 kg-os pelust hasznalok ra.
2012. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor sem cseréltem éjjel mikor nem aludta át
2012. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha kibírja reggelig a pelus, tehát nem folyik ki, nem ázik át, akkor nem kell éjszaka cserélni.

Ha kakilt, akkor természetesen cserélni kell.

Én újszülött korában sem cseréltem éjszaka, ha nem volt kakis és soha nem lett piros a popsija.

2012. okt. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pisis pelust nem szoktam cserélni. Kakisat kicserélném, de éjszaka még nem fordult elő!
2012. okt. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én sem cseréltem eddig, akkor sem, ha nem aludta át, de most lesz 1-jén 5 hónapos, és ha nem cserélem ki legalább 1x, akkor reggelre átpisili. :(

Úgyhogy mielőtt lefekszem általában kicserélem+megetetem, vagy ha akkor nem, akkor éjjel, mikor ébred.

2012. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem cserélem! Ha felkel, ami ritkán van, mert forgolódik, akkor sem! 1× volt talán, h éjjel bekakilt akkor persze cseréltem, ill. volt olyan is, h nagyon sokat pisilt, mondjuk hajnali5 kor kelt és nyünnyögött, kicseréltem visszaaludt! De 98%-ban sose cserélem! :)
2012. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!